Oral-B, szczoteczka elektryczna 3D White, PRO 750

Marka: ORAL-B

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

124,98
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100008193

Szczoteczka elektryczna Oral-B 750 została zainspirowana przez profesjonalistów w celu prezycyjnego mycia zębów i usuwania nawet o 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.

Właściwości

Szczoteczka Oral-B Pro 750 Black łączy w sobie zalety ruchów wymiatających, z unikalnym systemem szczotkowania 3D Action. Wyjątkowy system szczotkowania 3D Action wykorzystuje 20000 ruchów pulsacyjnych, które powodują obluzowanie płytki bakteryjnej, oraz 8800 ruchów oscylacyjnych, które ją usuwają. Dzięki temu szczoteczka usuwa nawet do 100% więcej płytki nazębnej w porównianiu do szczoteczki manualnej. Okrągła główka szczoteczki Oral-B otacza każdy ząb, zapewniając zdrowsze dziąsła oraz lepsze efekty mycia zębów. Natomiast wielopoziomowe włosie końcówki skutecznie dociera do zębów trzonowych i trudno dostępnych miejsc. Ustawione pod różnymi kątami dokładnie oczyszcza przestrzenie międzyzębowe i powierzchnię zębów, przeciwdziałając tym samym osadzaniu się kamienia nazębnego. Szczoteczka Oral-B Pro 750 Black posiada również funkcję kontrolowania siły nacisku. Jeśli użyjemy zbyt dużego nacisku, ruchy oscylacyjne główki szczoteczki są kontynuowane, ale ruchy pulsacyjne ustają. W ten sposób szczoteczka pomaga chronić zęby i dziąsła przed zbyt silnym szczotkowaniem. Wbudowany w szczoteczkę timer umożliwia zachowanie zalecanego przez dentystów, 2-minutowego czasu mycia zębów, a najnowocześniejsza bateria zapewnia do dwóch tygodni regularnego używania. Szczoteczki Oral-B nie tylko tworzone są we współpracy z dentystami, ale są również najczęściej polecanymi szczoteczkami do zębów przez dentystów na całym świecie.*W zestawie dodatkowo znajduje się twarde etui, które pozwala zabrać szczoteczkę w podróż bez ryzyka jej uszkodzenia. Zawiera miejsce na szczoteczkę i 2 końcówki.

Dzienne spożycie

Do codziennego użytku. 

Przeznaczenie

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO750 to zaawansowana szczoteczka elektryczna, które umożliwia skuteczną higienę zębów i jamy ustnej. Oral-B PRO750 to gwarancja czytszych i bielszych zębów oraz ochrony dziąseł.

Ostrzeżenia

24 miesiące gwarancji.

Producent

BRAUN MELSUNGEN AG

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.