Oral-B

  (66)

Oral-B to znana amerykańska firma specjalizująca się w produkcji artykułów do higieny jamy ustnej. Marka powstała w 1950 r. Założył go periodontolog z Kalifornii, Robert W. Hutson. Od 2006 r. przedsiębiorstwo funkcjonuje w ramach międzynarodowego koncernu Procter & Gamble.

Sortuj według

Szczoteczki Oral-B – idealne do codziennej higieny zębów i dziąseł

Artykuły tej marki charakteryzują się wysoką skutecznością. Do flagowych produktów zaliczają się szczoteczki elektryczne i soniczne Oral-B wyposażone w okrągłą główkę wykonującą kilkadziesiąt tysięcy ruchów na minutę. To umożliwia dokładne umycie trudno dostępnych obszarów, w tym szczelin między zębami. Podstawowe modele działają w technologii rotacyjno-oscylacyjnej 2D. Takie rozwiązanie stosuje się m.in. w szczoteczkach Oral-B dla dzieci. Można również nabyć egzemplarze w wersji 3D, które dzięki dodatkowym ruchom pulsacyjnym pomagają jeszcze lepiej pozbyć się osadów i płytki nazębnej.

Oral-B – szeroki asortyment produktów

Oferta amerykańskiej marki cechuje się zróżnicowanym asortymentem. W portfolio produktów znajdują się m.in. nici dentystyczne, pasty do zębów, końcówki do szczoteczek Oral-B. Artykuły poleca się dorosłym oraz dzieciom. Dostępne są również wyroby o specjalnym zastosowaniu, np. preparaty dla osób noszących aparaty ortodontyczne lub szczoteczki z serii 3D White pomagające w powierzchniowym usuwaniu przebarwień. Produkty Oral-B można nabyć m.in. w aptece, a ich cena zależy od przeznaczenia, modelu, elementów wyposażenia, konstrukcji.