Organic Pharma, Deprella, 60 kapsułek

Dostępny
36,93

O produkcie

100034326

Organic Pharma Deprella wpływa na poprawę nastroju i wykazuje działanie antydepresyjne, wykorzystując biopotencjał harmonijnego połączenia składników, które wspomagają produkcję neurotransmitterów i hormonów szczęścia oraz przesyłanie impulsów nerwowych.

Właściwości

Organicpharma Deprella to wyjątkowo udany mariaż składników naturalnych od dawna wykorzystywanych do utrzymania i przywrócenia harmonii w psychice, z substancjami, których niepodważalnie korzystny wpływ na dobry nastrój odkryto dopiero niedawno.

Zawarty w suplemencie szafran to znany od starożytności ze swych antydepresyjnych właściwości (i odkrywany obecnie na nowo) naturalny środek na poprawę nastroju. Liczne badania potwierdzają jego wysoką skuteczność – nie ustępującą chemicznym farmaceutykom, a pozbawioną ryzyka groźnych działań niepożądanych, jakie leki syntetyczne mogą wywołać. Podobnie kurkuma, z której ekstrakt wzbogaca skład suplementu, wykazuje silne działanie antydepresyjne, porównywalne do profesjonalnych leków. Kurkuma jest także silnym antyutleniaczem, dlatego neutralizując wolne rodniki, działa ochronnie na delikatne struktury układu nerwowego.

Współpracują z nimi znajdujące się w składzie produktu tryptofan i L-fenyloalanina. Tryptofan jest prekursorem do wytworzenia serotoniny, natomiast produkcję dopaminy (oraz noradrenaliny – innego neuroprzekaźnika zaangażowanego w stabilizację nastroju) wspomaga zawarta w suplemencie diety L-fenyloalanina.

W budowanie i utrzymywanie dobrego nastroju silnie zaangażowany jest cynk. Ten biometal okrzyknięty został odkryciem ostatnich dekad w postępowaniu przeciwdepresyjnym, ponieważ bardzo skutecznie wpływa na nastrój, reagując z receptorami komórek odpowiedzialnych za reagowanie na neuroprzekaźniki.
Unikatową kompozycję wzbogaca dodatek witamin z grupy B, niezbędnych do prawidłowego działania układu nerwowego i zachowania równowagi psychicznej.

Jak stosować

Preparat należy przyjmować doustnie popijając wodą.

Dzienne spożycie

1 kapsułka żelatynowa dziennie.
Nie należy przekraczać dawki dobowej.

Przeznaczenie

Suplement diety przeznaczony do spożycia przez osoby, dla których celem jest odzyskanie lub utrzymanie pogodnego nastroju i harmonii w psychice.

Producent

OrganicPharma

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.