Power Pill

  (4)

Power Pill jest młodą marką na polskim rynku suplementów diety, która istnieje od 2022 roku. Firma z siedzibą w Pleszewie dostarcza klientom szereg rozwiązań wspierających prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Power Pill posiada 2 prestiżowe certyfikaty: As Polskiego Biznesu i Firma Godna Zaufania.

Sortuj według

  Suplementy diety Power Pill – dobry, prosty skład i najwyższa jakość surowców

  Pomimo stosunkowo krótkiej historii marka Power Pill może poszczycić się już dużym uznaniem wśród ekspertów z branży farmaceutycznej, jak również wśród klientów, którzy zaufali ich nowatorskim rozwiązaniom. Tym, co wyróżnia ich produkty, jest przede wszystkim wysoka jakość dobieranych surowców oraz naturalny skład, który dotyczy m.in. opakowania suplementów diety Power Pill, jak również całego procesu ich produkcji.

  Marka Power Pill współpracuje z licznymi specjalistami z branży medycznej, technologii suplementacji i żywienia, a także z dietetykami klinicznymi i onkologicznymi, którzy pomagają w tworzeniu skutecznych receptur, a także w budowaniu wiarygodności marki na rynku. Co więcej, firma współpracuje też z trenerami personalnymi, zawodnikami MMA oraz kosmetologami, którzy kładą duży nacisk na kwestię pielęgnacji skóry.

  Power Pill – suplementy diety o innowacyjnej formule

  Jak podkreśla marka Power Pill, w swojej działalności kierują się przede wszystkim własną wiedzą oraz własnymi problemami zdrowotnymi, które motywują ich do opracowywania innowacyjnych rozwiązań wspierających zdrowie ich samych. Doskonałym tego przykładem jest pierwszy produkt w ofercie Power Pill, czyli suplement diety #tarczyca zawierająca składniki roślinne wspomagające pracę tarczycy. Z uwagi na fakt, że skutkiem ubocznym chorób tarczycy są problemy ze skórą, na rynku pojawił się kolejny produkt, czyli Power Pill #trądzik.

  Trzecim suplementem diety Power Pill jest Power Pill #odporność zawierający m.in. grzyby Reishi, czarnym bzem. W portfolio Power Pill obecne są również takie produkty jak Power Pill #Be Fantastic, którego składniki wspierają zdrowie skóry, włosów oraz paznokci. Oferta pleszewskiej firmy stale powiększa się o nowe pozycje, które również mają wspierać funkcjonowanie naszych organizmów.