Poxy Calm

Poxy Calm to wyroby medyczne stworzone przez polską firmę farmaceutyczną Starpharma, która posiada ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji farmaceutyków. Preparaty Poxy Calm charakteryzują się łagodną formułą, która koi skórę i niweluje objawy związane z ospą wietrzną oraz półpaścem.

Sortuj według

   Poxy Calm – wyroby medyczne bezpieczne dla dzieci i dorosłych

   Misją firmy Starpharma jest poprawa i wspieranie zdrowia pacjentów, którzy mogą korzystać z wysokiej jakości produktów farmaceutycznych. Zarówno suplementy diety, jak i wyroby medyczne oferowane przez Starpharma powstają zgodnie ze standardami GMP oraz ISO 22000, które potwierdzają ich najwyższą jakość i skuteczność działania. Za przykład mogą tu posłużyć m.in. wyroby medyczne Poxy Calm, które stosowane są w celu łagodzenia nieprzyjemnych objawów towarzyszących ospie wietrznej i półpaścowi.

   Wyroby medyczne Poxy Calm, np. Poxy Calm Pianka na ospę i swędzenie mają postać delikatnej pianki, która jest bezpieczna dla dzieci od 1. roku życia oraz osób dorosłych, które zmagają się z nieprzyjemnym uczuciem swędzenia oraz pieczenia skóry. Za sprawą starannie dobranych składników aktywnych pianka Poxy Calm zmniejsza dolegliwości charakterystyczne dla wykwitów ospowych, a do tego przyjemnie chłodzi skórę i wspiera proces jej regeneracji. Preparat może być stosowany również w przypadku swędzenia i pieczenia skóry różnego pochodzenia.

   Wyroby medyczne Poxy Calm – natychmiastowa ulga dla podrażnionej i swędzącej skóry

   Receptura wyrobów medycznych Poxy Calm łączy szereg składników naturalnych ważnych dla podrażnionej i swędzącej skóry. Główną rolę odgrywa tu gliceryna, która silnie nawilża i ujędrnia skórę, a także tworzy na niej cienki film ochronny, który zapobiega nadmiernej utracie wilgoci z naskórka. Sok z liści aloesu pomaga dostarczyć tlen do komórek skóry, a przy tym wykazuje silne działanie przeciwświądowe, antyseptyczne i ściągające. Składnik ten zwiększa też ilość kolagenu i elastyny w skórze oraz łagodzi objawy chorób skórnych, takich jak egzema, łuszczyca, ospa i alergie.

   Uporczywe swędzenie i pieczenie skóry wpływa niekorzystnie na Twój komfort życia? Wyroby medyczne Poxy Calm są dostępne w formie pianki, które ukoją Twoją podrażnioną skórę, a do tego złagodzą nieprzyjemne objawy związane np. z egzemą, łuszczycą oraz ospą wietrzną.