Psorisel

  (3)

Dermokosmetyki Psorisel tworzone są przez polską markę Farmacia Verde, która istnieje na rynku od 2015 roku i specjalizuje się w wytwarzaniu preparatów na bazie naturalnych składników aktywnych. Kosmetyki Psorisel wspierają pielęgnację skóry głowy zmagającej się z problemem łuszczycy.

Sortuj według

  Psorisel – dermokosmetyki dla najbardziej wymagających klientów borykających się z łuszczycą

  Trądzik różowaty, łupież pstry, rozstępy, cellulit, zmarszczki – problemów związanych ze skórą jest wiele. Chociaż niektóre z nich mogą być bardzo dokuczliwe i obniżać komfort codziennego życia, to dobra informacja jest taka, że istnieje wiele sposobów na złagodzenie ich objawów. Udowadnia to m.in. laboratorium Farmacia Vede, które stworzyło linię wysokiej jakości dermokosmetyków Psorisel. Preparaty te stworzone zostały z myślą o potrzebach skóry zmagającej się z problemem łuszczycy.

  Tym, co wyróżnia dermokosmetyki Psorisel, jest unikalna formuła pozbawiona zbędnych substancji chemicznych, które mogłyby wykazywać niekorzystne działanie na skórę – zaogniać zmiany, a także nasilać przesuszenie i łuszczenie skóry. Co ważne, produkty te powstają z poszanowaniem życia zwierząt i ekosystemu, w którym żyją. Z tego powodu nie są one testowane na zwierzętach i nie zawierają substancji szkodliwych dla środowiska naturalnego.

  Dermokosmetyki Psorisel – aktywna moc płynąca prosto z natury

  Niezwykle istotną kwestią dla laboratorium Farmacia Verde jest to, aby formuły ich produktów bazowały na sile naturalnych składników aktywnych. Jak podkreśla firma, substancje naturalne są o wiele bezpieczniejsze dla skóry niż te konwencjonalne, a do tego wyróżniają się znacznie wyższą skutecznością. W rezultacie dermokosmetyki Psorisel charakteryzują się unikalnymi składami o wysokiej koncentracji substancji aktywnych o zbawiennym działaniu na skórę wrażliwą i skłonną do podrażnień.

  Linia dermokosmetyków Psorisel oferuje takie preparaty, jak: