Qmed taśma oporowa do ćwiczeń zielona, 1 szt.

Dostępny
55,79

O produkcie: Qmed taśma oporowa do ćwiczeń zielona, 1 szt.

100050964

Opis

Qmed taśma oporowa do ćwiczeń zielona, 1 szt. służy do budowania siły mięśniowej, ponieważ im bardziej ją rozciągniesz, tym większy opór stawia. Taśmę można stosować do rozgrzewki przed treningiem, a także ćwiczeń rozciągających mięśnie głębokie.


Właściwości

  • Wytrzymały materiał i dobra jakość wykonania.
  • Pozwala zachować higienę użytkowania.
  • Wzmacnia siłę mięśni.
  • Jako urozmaicenie podczas ćwiczeń treningowych.
  • Wsparcie przy ćwiczeniach rozciągających.
  • Do stosowania na sali fitness i w domu.

Taśma wykonana jest z wysokiej klasy lateksu, dzięki czemu jest możliwe intensywne jej rozciąganie, bez niebezpieczeństwa uszkodzenia. Produkt służy do ćwiczeń wszystkich partii ciała, a przede wszystkim mięśni rąk, nóg i brzucha, dlatego jest chętnie wykorzystywany przez fizjoterapeutów. Taśma jest bardzo wygodna w użyciu, a ze względu na miękką formę sprawdza się jako przyrząd do ćwiczeń nawet w podróży. Produkt daje możliwość pracy samodzielnej lub ćwiczeń z trenerem.

Taśmę można stosować także w rehabilitacji, ponieważ pomaga wrócić do pełnej sprawności fizycznej. Treningi z tym przyrządem nie są skomplikowane, więc będą odpowiednie dla każdej osoby, niezależnie od wieku, stopnia schorzenia i kondycji. Nawet podczas poważnej kontuzji, zabranie ze sobą taśmy nie jest problematyczne, w odróżnieniu od skomplikowanych i ciężkich urządzeń. Taśmy umożliwiają pełne rozgrzanie mięśni, to stanowi istotną kwestię przed każdym treningiem, a tym samym obniżają ryzyko urazów spowodowanych przerwaniem włókien mięśniowych.


Skład

100% latex

Przeznaczenie

Wskazania: do stosowania w fizjoterapii i rehabilitacji ćwiczenia zwiększające zakres ruchu poprawa elastyczności mięśni

Waga

380 g netto

Producent

MDH Sp.z o.o.,
ul. Maratońska 104,
94-007 Łódź


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.