Qmed

  (76)

Qmed by Meyra to marka sprzętu ortopedycznego należąca do polskiej spółki mdh. Od ponad 20. lat zajmuje się ona produkcją akcesoriów medycznych w zakresie ortopedii oraz rehabilitacji osób z urazami i dysfunkcjami narządów ruchu. Marka współpracuje z sektorem medycznym, dostarczając swoim klientom rozwiązania najwyższej jakości.

Sortuj według

Qmed – sprzęt ortopedyczny

W naszej ofercie masz szeroki wybór produktów ortopedycznych marki Qmed, które wspomagają proces leczenia i rehabilitacji, a także zapewniają działanie profilaktyczne. Do Twojego wyboru pozostaje sprzęt ortopedyczny na odcinek szyjny, tułów, kończyny górne i dolne, także produkty dla dzieci. To między innymi stabilizatory, taśmy kinezjologiczne, gorsety lędźwiowo-krzyżowe i szyny. Akcesoria mają niezbędne atesty i charakteryzują się nowoczesnym designem. Ze względu na szeroką gamę rozmiarów i wariantów kolorystycznych gwarantują możliwość komfortowego dopasowania do własnych potrzeb.

Poduszki ortopedyczne Qmed

Asortyment marki Qmed uwzględnia różnego rodzaju poduszki ortopedyczne, na przykład przeciwodleżynowe, pod głowę, dla osób wykonujących pracę siedzącą czy podróżne. Wykonane z pianki memory foam charakteryzują się pożądaną miękkością i elastycznością, a także są odporne na odkształcenia. Zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza i mają właściwości hipoalergiczne. Mogą stanowić wsparcie rekonwalescencji między innymi po zabiegu operacyjnym lub w czasie połogu, umożliwiając prawidłową pozycję ułożeniową i łagodząc dolegliwości bólowe. W ofercie marki dostępna jest na przykład Qmed Standard Pillow poduszka profilowana do snu.

Wkładki ortopedyczne Qmed

W ofercie producenta znajdziesz również wkładki ortopedyczne Qmed dla dorosłych i dzieci, które służą korekcji stóp, przeciwdziałając płaskostopiu, haluksom i innym zniekształceniom. Wkładki ortopedyczne wykonano z perforowanej pianki poliuretanowej, które charakteryzuje się prawidłową wentylacją i odpornością na uszkodzenia oraz zniekształcenia. Dzięki temu przeciwdziała ona potliwości i zapewnia wygodę użytkowania. Ponieważ wkładki mają cielisty kolor i standardowe wykończenie obuwnicze, pasują do większości rodzajów obuwia noszonego na co dzień. Cechują się specjalnym, profilowanym kształtem takim jak korytkowe osadzenie pięty. Sprawdź na przykład Qmed I004 wkładki ortopedyczne uniesienie łuku podłużnego i poprzecznego.