RONNEY Macadamia Oil wzmacniający szampon z olejem makadamia do włosów suchych i osłabionych, 1000 ml

Marka: RONNEY

Szampon z olejem makadamia wzmacniający włosy suche oraz osłabione.

Dostępny
11,09

O produkcie: RONNEY Macadamia Oil wzmacniający szampon z olejem makadamia do włosów suchych i osłabionych, 1000 ml

100051131

Opis

RONNEY Macadamia Oil wzmacniający szampon z olejem makadamia do włosów suchych i osłabionych 1000 ml przyczyni się do regeneracji pasm i przywróci im głębokie nawilżenie. Dokładnie oczyszcza oraz nasyca strukturę kosmyków substancjami odżywczymi.


Właściwości

  • Produkt profesjonalny.
  • Zmniejsza tendencję pasm do łamliwości.
  • Przyjemny zapach.
  • Wydobywa naturalny blask włosów.

Zadbaj o optymalne nawilżenie kosmyków, by uzyskać ich niezwykłą miękkość, sprężystość oraz gładkość. Formuła wzmacniającego szamponu z olejem makadamia do włosów suchych i osłabionych RONNEY Macadamia Oil zamyka wilgoć w komórkach pasm, przywracając im aksamitność. Dzięki temu stają się też łatwiejsze w stylizacji. Kosmetyk zmywa z powierzchni pasm i skóry głowy wszelkie zanieczyszczenia i sebum, dając uczucie świeżości i lekkości. Włosy będą sypkie i przestaną się plątać. Zaczną za to zachwycać olśniewającym blaskiem.

Wzmacniający szampon z olejem makadamia do włosów suchych i osłabionych RONNEY Macadamia Oil dostarczy pasmom składników odżywczych. Tym samym doda im energii i przywróci witalność. Dzięki połączeniu gliceryny i oleju makadamia zwiększy wytrzymałość włosów na czynniki zewnętrzne. Substancje powlekają osłonkę pasm cienką warstwą ochronną. Film zabezpiecza strukturę włosów przed wpływem środowiska oraz zmniejsza ich tendencję do rozdwajania się. Uzupełnia ubytki, dodając kosmykom siły. Oprócz tego składniki hamują parowanie wody z komórek włosów, zapewniając pełne nawilżenie i chroniąc je przed przesuszeniem.


Jak stosować

Niewielką ilość szamponu nałóż na mokre włosy, masuj do spienienia, spłucz wodą.

Przeznaczenie

RONNEY Professional Shampoo Macadamia Oil Restorative Therapy - Szampon wzmacniający do włosów suchych i osłabionych.

Ostrzeżenia

Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat. Nie połykać. Spłukać dokładnie. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Stosować zgodnie ze sposobem użycia. Chronić przed dziećmi. Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka.

Pojemność

1000 ml netto

Producent

Giga Farm S.C.,
Helska 7,
70-834 Szczecin,
Polska


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.