RONNEY Aloe Ceramides odżywczy szampon do włosów matowych i suchych, 300 ml

Marka: RONNEY

Szampon nawilżający z ekstraktem z aloesu i ceramidami do włosów suchych.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

5,09

O produkcie: RONNEY Aloe Ceramides odżywczy szampon do włosów matowych i suchych, 300 ml

100051136

Opis

RONNEY Aloe Ceramides odżywczy szampon do włosów matowych i suchych 300 ml zapewni twoim pasmom głębokie nawilżenie. Intensywnie oczyści je z zanieczyszczeń i sebum oraz przywróci im miękkość i blask.


Właściwości

  • Produkt profesjonalny.
  • Nadaje kosmykom elastyczność.
  • Przyjemny zapach.
  • Wydobywa naturalny blask włosów.

Odżywczy szampon do włosów matowych i suchych RONNEY Aloe Ceramides wykazuje właściwości nawilżające i regenerujące. Zawarte w nim składniki intensywnie kondycjonują pasma. Aloes odpowiada między innymi za głębokie nawodnienie struktury włosów. Wypełnia komórki wilgocią, powodując zwiększenie sprężystości oraz miękkości kosmyków. Po umyciu są świeże, lekkie i sypkie, a przy tym dobrze się stylizują. Nie sprawiają problemów podczas rozczesywania – nie plączą się. Będą się tak układać, jak tego zapragniesz.

RONNEY Aloe Ceramides to odżywczy szampon do włosów matowych i suchych, który dogłębnie zmyje z ich powierzchni zanieczyszczenia. Oczyszcza pasma i skórę głowy z sebum, kurzu, pyłu oraz pozostałości po kosmetykach do stylizacji. Daje przyjemne uczucie świeżości. W formule kosmetyku znajdują się hydrolizowany jedwab i gliceryna. Otulają włosy cienką warstwą oraz wypełniają ubytki w strukturze. Dzięki temu pasma zyskują siłę, a także szybciej się regenerują. Stają się bardziej wytrzymałe na działanie czynników środowiska. Nie są już tak podatne na uszkodzenia mechaniczne. Składniki działają także ochronnie – redukują przesuszenie pasm.


Jak stosować

Niewielką ilość szamponu nałóż na mokre włosy, masuj do spienienia, spłucz wodą.

Przeznaczenie

RONNEY Professional Shampoo Nourshing Aloe Ceramides - Szampon nawilżający do włosów matowych i suchych ALOE

Ostrzeżenia

Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat. Nie połykać. Spłukać dokładnie. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Stosować zgodnie ze sposobem użycia. Chronić przed dziećmi. Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka.

Pojemność

300 ml netto

Producent

Giga Farm S.C.,
Helska 7,
70-834 Szczecin,
Polska


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.