Smile Baby

  (3)

Marka Smile Baby dostarcza nam wysokiej jakości produkty kosmetyczne, które przeznaczone są do higieny dzieci i niemowląt od 1. dnia życia. Ich atutem jest naturalny skład, przyjazny dla najbardziej wrażliwej skóry. Ofertę Smile Baby tworzą przede wszystkim chusteczki nawilżane dla najmłodszych.

Sortuj według

Smile Baby – higiena dziecka na najwyższym, naturalnym poziomie

Nie od dziś wiadomo, że skóra dzieci i niemowląt jest nawet do 5 razy cieńsza niż dorosłego, przez co jest bardzo delikatna i niedojrzała pod względem budowy, jak również funkcjonalności. I chociaż jest ona pokryta płaszczem hydrolipidowym, który zabezpiecza ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, to jest on na tyle cienki, że często ulega uszkodzeniom. Z tego powodu tak ważne jest, by każdego dnia wspierać pielęgnację skóry dzieci i niemowląt od pierwszych chwil ich życia.

Zadanie to z powodzeniem realizuje marka Smile Baby, która dostarcza nam szeroki wybór sprawdzonych produktów kosmetycznych, które dbają o codzienną higienę dzieci oraz niemowląt. Produkty te są przebadane pod kontrolą dermatologiczną, co potwierdza fakt, że mogą być używane przez maluszki ze skórą delikatną, wrażliwą i skłonną do podrażnień. Chusteczki nawilżane, czyli flagowe produkty Smile Baby, charakteryzują się także zrównoważonym pH, które nie zaburza naturalnego mikrobiomu skóry.

Chusteczki nawilżane Smile Baby – niezawodne w każdej sytuacji

Tworząc swoje produkty, marka Smile Baby kładzie duży nacisk na ich formuły, które nie zawierają alkoholu i innych substancji szkodliwych dla skóry. Chusteczki nawilżane są nasączane delikatnym balsamem wzbogacanym o szereg składników naturalnych (np. gliceryna, wyciągi roślinne, witamina A, C i E), które pielęgnują i koją wrażliwą skórę już od pierwszych chwil po urodzinach.

Chusteczki nawilżane Smile Baby są wykonane z delikatnego materiału, który nie podrażnia skóry, a do tego jest bardzo trwały i wytrzymały, dzięki czemu nie niszczy się podczas użytkowania. Warto również dodać, że wszystkie chusteczki Smile Baby są praktyczne w codziennym użytkowaniu. Można śmiało korzystać z nich w trakcie przewijania maluszka w domu, jak również do przemywania brudnych rączek na spacerze, np. przed zjedzeniem przekąski.