Solbaby Gardło, syrop, suplement diety, 100 ml

Suplement diety zawiera syrop z agawy, prawoślaz, propolis, sok cytrynowy.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

28,39

O produkcie: Solbaby Gardło, syrop, suplement diety, 100 ml

100014594

Opis

Syrop z agawy do stosowania w przypadku odczuwania dyskomfortu ze strony gardła.

Właściwości

Solbaby Gardło to produkt przeznaczony dla osób, które borykają się z dolegliwościami ze strony gardła, zwłaszcza tymi związanymi z infekcjami jesienno-zimowymi. Produkt może być stosowany w walce z podrażnieniem i suchością.

  • Prawoślaz lekarski (Althaea officinalis) – pomaga złagodzić podrażnienia gardła.
  • Babka lancetowata – pomaga poradzić sobie z podrażnieniami gardła i krtani, przynosząc ulgę.
  • Syrop z agawy – zawiera inulinę, czyli naturalny prebiotyk. Substancja ta pomaga zachować odpowiednią mikroflorę jelitową. Wpływa na poziom lipidów i stężenia cholesterolu we krwi. Syrop z agawy ma słodki smak.
  • Koncentrat soku gruszkowego – zawiera witaminy, składniki mineralne, kwasy organiczne i błonnik pokarmowy. Substancje te pomagają złagodzić i ukoić podrażnienia. Wspierają proces odnowy komórkowej. Odpowiadają za walkę z wolnymi rodnikami.

Suplement diety Solbaby Gardło może być przyjmowany przez dzieci powyżej 1. roku życia, ze względu na zawartość miodu i składników pochodnych. Preparat nie zawiera substancji konserwujących i barwników, które mogłyby powodować dodatkowe podrażnienie błony śluzowej i dyskomfort. Do produktu dołączono dozownik. Preparatu nie należy mieszać z innymi płynami. Preparat Solbaby Gardło cechuje się naturalnie słodkim smakiem i gęstą konsystencją. Produkt nie może być stosowany jako alternatywa dla zróżnicowanej diety.

Jak działa Solbaby Gardło?

Syrop zawiera substancje, które pomagają poradzić sobie z dolegliwościami związanymi z infekcjami bakteryjnymi i wirusowymi dotyczącymi gardła.

Kiedy brać Solbaby Gardło?

Preparat należy przyjmować 4 razy dziennie. Stosowanie produktu nie jest zalecane w przypadku osób uczulonych na którykolwiek składnik syropu. Suplement diety należy przyjmować w odstępie co najmniej 30 minut pomiędzy kolejnymi aplikacjami.

Czy stosowanie Solbaby Gardło w ciąży jest bezpieczne?

Producent nie udostępnia informacji na temat możliwości stosowania preparatu przez kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią.


Tabela

Składnik aktywny Zalecana dzienna porcja – 10 ml
Ekstrakt z propolisu 95 mg
Ekstrakt z prawoślazu 75 mg
Ekstrakt z babki lancetowatej 63 mg

Skład

Składniki: syrop z agawy (89,7%); koncentrat soku gruszkowego; woda; ekstrakt z propolisu; ekstrakt z prawoślazu Althaea officinalis; ekstrakt z banki lancetowatej Plantago lanceolata; koncentrat soku cytrynowego; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; aromaty naturalne.

Jak stosować

Przed użyciem wstrząsnąć. Porcję produktu odmierzyć przy pomocy załączonego dozownika. Spożyć doustnie. Nie należy mieszać preparatu z innymi płynami. Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:
2,5 ml 4 razy dziennie.
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu.

Przeznaczenie

Syrop z agawy dla dzieci powyżej 1. roku życia.

Ostrzeżenia

Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.

Waga

Objętość netto: 100 ml

Producent

Polski Lek S.A.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.