Time Out

  (14)

Time Out to marka kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji włosów, która należy do polskiej firmy kosmetycznej SLAVICA. Jej misją jest zaspokajanie szerokiego wachlarza potrzeb swoich klientów. Z tego względu w ofercie Time Out znajdziesz kosmetyki odpowiednie do włosów o różnej długości, kondycji i kolorze.

Sortuj według

Czym wyróżniają się kosmetyki do włosów Time Out?

Kosmetyki Time Out łączą stylizację z kompleksową pielęgnacją włosów. To produkty nietestowane na zwierzętach. Mają lekkie formuły o delikatnych, przyjemnych kompozycjach zapachowych. Spełniają potrzeby każdego rodzaju włosów, także tych suchych, odwodnionych i po zabiegach fryzjerskich. Mają duże, praktyczne opakowania i właściwości nawilżające, odżywcze oraz regenerujące. Zapewniają je składniki takie jak:

  • Pantenol – ma pozytywny wpływ na syntezę keratyny we włosach,
  • Algi morskie – działają antyoksydacyjnie,
  • Jedwab – wygładza i uelastycznia kosmyki, przeciwdziała rozdwajaniu się końcówek.

Suche szampony Time Out

Szczególnie rozpoznawane kosmetyki marki Time Out stanowią jej suche szampony do włosów. W naszej ofercie znajdziesz je w wielu wariantach zapachowych, na przykład Time Out suchy szampon Cherry. Kosmetyki te mają właściwości przedłużające świeży wygląd Twojej fryzury. To zasługa zawartej w nich skrobi ryżowej, która pochłania nadmiar sebum i neutralizuje nieprzyjemny zapach. Po zastosowaniu suchego szamponu włosy stają się na nowo sypkie oraz uniesione u nasady. W ten sposób można odświeżyć je na całej długości lub w newralgicznych obszarach, choćby przy grzywce. Do wyboru pozostają suche szampony dla brunetek oraz blondynek.

Maski do włosów Time Out

Jeżeli chcesz dodatkowo nawilżyć, wygładzić i uelastycznić swoje kosmyki, regularne mycie włosów możesz wzbogacić o aplikację masek do włosów. Takie produkty do spłukiwania również są dostępne w ofercie marki Time Out i wyróżniają się wysokiej jakości składnikami. Zawierają między innymi gumę tara, która stanowi bogate źródło polisacharydów nawilżających włosy. Ze względu na lekkie konsystencje nie obciążają jednak nadmiernie kosmyków. Pozostawiają na nich przyjemny zapach, który utrzymuje się długo po myciu. Może zainteresować Cię na przykład Time Out maska do włosów nawilżająca z algami.