Tribactic, preparat do oczyszczania skóry, łagodny środek antybakteryjny, 100 ml

Bakterio- i grzybobójczy preparat w sprayu do oczyszczania skóry.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

12,17

O produkcie: Tribactic, preparat do oczyszczania skóry, łagodny środek antybakteryjny, 100 ml

100005557

Opis

Antybakteryjny preparat powszechnego zastosowania w sprayu.


Właściwości

Apteczka na wakacje powinna zostać odpowiednio skomponowana. Warto umieścić w niej m.in. maści i żele na stłuczenia, probiotyki, elektrolity oraz środki dezynfekcyjne i opatrunki. Apteczka dla dziecka na kolonie powinna też zawierać sprawdzony preparat antybakteryjny do dezynfekcji skóry.

Produkt Tribactic spray ma wielorakie zastosowanie, dlatego jest bardzo przydatny w domu czy w podróży. Ten łagodny preparat wykazuje właściwości grzybobójcze i bakteriobójcze. Jest przeznaczony do użytku zewnętrznego. Ma formę sprayu, dzięki czemu jest wygodny i wydajny. Bez problemu da się go zaaplikować na skórę w każdych warunkach.

Formuła produktu bazuje na właściwościach alkoholu izopropylowego. Jest to związek organiczny pochodzenia syntetycznego pełniący funkcje antyseptyczne. Oznacza to, że ma zdolność do usuwania bakterii, grzybów i innych drobnoustrojów znajdujących się na skórze. Ponadto zwalcza mikroorganizmy bytujące na powierzchniach i przedmiotach.

Jak działa Tribactic?

Produkt Tribactic osusza opryszczkę i skórę objęta trądzikiem.

Jak stosować Tribactic?

Nanieś niewielką ilość sprayu bezpośrednio na skórę i przetrzyj wacikiem. 

Kiedy stosować Tribactic?

Produkt może być używany w celu oczyszczania niewielkich uszkodzeń skóry zagrożonych lub powikłanych zakażeniem bakteryjnym. Tribactic Spray możesz wykorzystać do oczyszczenia skóry z drobnoustrojów po skorzystaniu z siłowni, komunikacji publicznej czy toalety. Sięgnij po niego również wtedy, gdy chcesz zdezynfekować przedmioty i powierzchnie mające kontrakt ze skórą w domu czy w pracy.

Czy stosowanie Tribactic w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Nie ma informacji dotyczących bezpieczeństwa stosowania produktu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Tribactic?

Zrezygnuj ze stosowania produktu, jeśli wykazujesz nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Produkt nie nadaje się do aplikowania na błony śluzowe i oczy.


Skład INCI

Isopropyl Alcohol, Aqua.

Jak stosować

Niewielką ilość preparatu nanieść bezpośrednio na skórę, następnie przetrzeć gazikiem. Alternatywnie użyć jednorazowej chusteczki Tribactic ONE.

Przeznaczenie

Antybakteryjny preparat powszechnego zastosowania w sprayu.

Pojemność

100 ml

Uwagi

Uczulenie na składniki preparatu.
Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na błony śluzowe i oczy. Chronić przed dziećmi. Produkt łatwopalny. W przypadku spożycia natychmiast skonsultować się z lekarzem.


Seria

Tribiotic

Producent

KATO Labs Sp. z o.o.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.