Vitammy Aura, inhalator, 1 sztuka

Marka: VITAMMY
Dostępny
87,95
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100022014

Inhalator pneumatyczno-tłokowy.

Właściwości

Inhalator z cichym kompresorem, dedykowany dla całej rodziny. Nebulizator umieszczany jest na zewnątrz inhalatora, dzięki temu terapia odbywa się szybko i bez dodatkowych, skomplikowanych zabiegów. W okresie przeziębień i podrażnionych górnych dróg oddechowych, kataru, kaszlu i dolegliwości dotyczących zatok, polecamy inhalację solą fizjologiczną dla nawilżenia błony śluzowej nosa i gardła.

Szybkość nebulizacji wynosi 2 ml / 5 min, jest to optymalna prędkość w podawaniu mgiełki zawierającej lek, tak by cząsteczki wchłaniały się w odpowiednim miejscu. W zestawie znajduje się wyposażenie akcesoriów dla młodszych i starszych osób. Małe dzieci mogą z powodzeniem korzystać z inhalacji przy użyciu mniejszej maseczki. Dla dorosłych przewidziano większą maskę oraz ustnik. Urządzenie można łatwo przenosić jedną dłonią.

Jak stosować

Stosować zgodnie z dołączoną instrukcją.

Przeznaczenie

Aparat do przeprowadzania nebulizacji.

Waga

masa netto: 1,3 kg

Producent

vNOVAMED SP.Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.