Vitammy UFO, grzebień elektroniczny na wszy i gnidy, turkusowy

Dostępny
83,29
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100013664

Grzebień elektroniczny na wszy. Zabija dorosłe wszy niewielkim ładunkiem elektrycznym, całkowicie bezpiecznym dla ludzi.

Producent

Vitammy

Przeznaczenie

Urządzenie zaprojektowane do walki ze wszami i gnidami.

Jak stosować

Włosy muszą być suche przed użyciem grzebienia Vitammy UFO.
Nie wolno używać grzebienia w połącze­niu z szamponami czy innymi rodzajami substancji zwalczających wszy.
Dla otrzymania najlepszych rezultatów włosy powinne być czyste i nie pokryte żadnymi kosmetykami stylizującymi ta­kimi jak żel, czy pianka do włosów.
Przed użyciem grzebienia Vitammy UFO rozczesz włosy zwykłym grzebieniem lub szczotką, tak żeby włosy nie były splątane - ułatwi to działanie grzebienia UFO. Zęby grzebienia UFO są celowo ustawione blisko siebie i mogą się łatwo blokować w nierozczesanych włosach.
Zaleca się stosowanie urządzenia co 2-3 dni przez 16 dni by mieć pewność, że wszystkie wszy zostały zlikwidowane.

Właściwości

W trakcie przeczesywania suchych włosów głowy, urządzenie przesyła niewielki ładunek elektryczny do metalowych zębów grzebienia. W momencie kontaktu grzebienia z dorosłą wszą, ładunek elektryczny zabija wesz. Pomarańczowa lampka Alarmu Wykrycia Wszy zapali się gdy wesz zostanie wykryta, zabita i złapana w grzebień. Usuń martwą wszę (lampka zgaśnie) i kontynuuj przeczesywanie włosów. Vitammy UFO zabija dorosłe osobniki. Pomaga również usunąć gnidy, ale nie zabija jaj, których część może utrzymać się na włosach.
W przeciwności do środków chemicznych Vitammy UFO nie ma nieprzyjemnego zapachu powoduje alergii i nie podrażnia skóry. UFO zabija dorosłe wszy niewielkim ładunkiem elektrycznym, całkowicie bezpiecznym dla ludzi.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.