3M

  (1)

3M to marka obecna na rynku od 1902 roku. Zaczynała jako przedsiębiorstwo wydobywcze w północnej Minnesocie. Początkowo wydobywała ona korund, który okazał się anortozytem. Po tym zdarzeniu marka zmieniła sposób działalności. Jej produkty obecnie są używane w przemyśle i szpitalach.

Sortuj według

  Wyroby 3M dla wielu branż

  3M zajmuje się produkcją wyrobów, które znajdują zastosowanie w prywatnych gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych i placówkach medycznych. W jej ofercie znaleźć można profesjonalne środki czystości, wyroby dla stomatologii i ortodoncji, materiały laboratoryjne i medyczne oraz taśmy.

  • Marka zajmuje się również produkcją wyrobów zupełnie niezwiązanych ze zdrowiem i higieną. To artkuły biurowe, smary, powłok, materiały budowlane, części i sprzęt samochodowy oraz komponenty elektroniczne.
  • Marka 3M prowadzi również własne programy wolontariatu, w tym 3Mgives. Pracownicy 3Mers mogą podróżować do innych krajach, w których współpracują z lokalnymi organizacjami non-profit. Rozwiązanie to ma na celu wsparcie walkę z problemami społecznymi i środowiskowymi.

  Zatyczki do uszu od 3M

  W ofercie marki 3M znaleźć można m.in. wkładki przeciwhałasowe wykonane z pianki poliuretanowej. Cechują się kształtem dzwonka, który pomaga dopasować produkt do budowy kanałów słuchowych. 3M E-A-RSoft zatyczki do uszu EARFXC5 mają uniwersalną formę, która pozwala na wykorzystywanie bez względu na wielkość ucha. Łatwo dopasowują się do kanału słuchowego.

  Zatyczki do uszu 3M dostępne w Dr. Max to wyroby hipoalergiczne. Pozwalają na zmniejszenie poziomu narażenia na hałas nawet o kilkadziesiąt decybeli. To produkty jednorazowe, które można wykorzystywać w połączeniu ze sprzętem do ochrony wzroku i maskami tej samej marki. Marka 3M w ciągu ponad 100 lat swojej działalności zdobyła wiele nagród. To m.in. takie wyróżnienia, jak World’s Best Employers 2022, 2022 Global RepTrak® 100, Best Global Brands 2022, World's Most Ethical Companies 2023, Best Places to Work 2022, Top 100 Global Innovators 2023, Best Places to Work for LGBTQ+ Equality 2022, Brands That Matter 2022, Heroes of Chemistry 2022 – 3M™ RelyX™ Unicem and Universal Dental Cements i wiele innych. Wyroby marki 3M są dostępne w przystępnych cenach, w zależności od ich rodzaju.