4Flex, suplement diety, smak czarnej porzeczki, 30 saszetek z proszkiem

Suplement diety zawiera kolagen i witaminę C, które wspomagają stawy.

Dostępny
66,65

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: 4Flex, suplement diety, smak czarnej porzeczki, 30 saszetek z proszkiem

100000012

Opis

4Flex o smaku czarnej porzeczki to preparat na stawy z kolagenem i witaminą C. Jego składniki pomagają utrzymać zdrowe kości i właściwe funkcjonowanie chrząstki stawowej.


Właściwości

  • czyste proteiny
  • bez cholesterolu
  • bez glutenu
  • bez tłuszczu

TabelaSkład

Składniki: hydrolizat kolagenu Fortigel (kolagen pochodzenia wołowego (B) lub wieprzowego (P)), kwas: kwas cytrynowy, aromat czarnej porzeczki, witamina C (kwas L-askorbinowy), barwnik: koszenila, substancja słodząca: sukraloza.

Jak stosować

Zaleca się regularne stosowanie preparatu przez dłuższy czas (minimum przez 3 miesiące). Zawartość saszetki należy rozpuścić w 1 szklance niegazowanej wody, mleka lub jogurtu. Mieszać intensywnie do rozpuszczenia się proszku. Tworząca się zawiesina jest naturalną cechą preparatu. Produkt nadaje się do spożycia bezpośrednio po przygotowaniu.
Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji preparatu.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka dziennie

PrzeznaczenieOstrzeżenia

Produkt przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych.
Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.
4Flex na stawy o smaku czarnej porzeczki należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że podstawą dla zachowania dobrego stanu zdrowia są zdrowy tryb życia oraz zrównoważona dieta.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

WagaDystrybutorProducent

Bausch Health Poland sp. z o. o.
Ul. Przemysłowa 2, 35-959 Rzeszów

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.