A-cerumen

  (2)

A-cerumen to marka należąca do firmy LABORATOIRES GILBERT z siedzibą we Francji. W Polsce jej wyroby są dystrybuowane przez przedsiębiorstwo GLENMARK DISTRIBUTORS. Marka A-cerumen zajmuje się produkcją preparatów do usuwania wydzieliny z kanałów słuchowych.

Sortuj według

  Spraye i ampułki do higieny uszu A-cerumen

  A-cerumen oferuje preparaty do higieny uszu. To łagodne środki z substancjami powierzchniowo czynnymi. Pomagają one rozpuścić woskowinę nagromadzoną w uchu i zapobiec jej ponownemu gromadzeniu. Mogą być stosowane w przypadku zablokowania ucha przez wydzielinę, a także w celu zachowania codziennej higieny przewodu słuchowego. Wyroby te można stosować kilka razy w tygodniu. Są one odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci – w większości przypadków od 6. roku życia.

  Preparaty A-cerumen zawierają substancje, które pomagają uchronić ucho przed ponownym zatkaniem. Wspierają zachowanie odpowiedniego nawilżenia tkanek. Wyroby A-cerumen nie mogą być stosowane przez osoby, które borykają się z perforacją błony bębenkowej czy zakażeniami uszu. Przeciwwskazaniem jest również założony drenaż. Preparaty A-cerumen zawierają składniki, które pomagają rozpuścić wydzielinę bez konieczności jej mechanicznego usuwania.

  Niektóre wyroby, jak np. A-cerumen Spray, nie zawierają konserwantów. W ich skład wchodzi barwnik pochodzenia naturalnego. Preparaty w postaci płynu służą do aplikowania do ucha, a następnie usuwania nadmiaru. Po ich zastosowaniu ucho może zostać przepłukane roztworem soli fizjologicznej lub czystej wody. Niektóre produkty A-cerumen mogą być stosowane u niemowląt, jednak producent zaleca wcześniejszą konsultację z lekarzem. Porcjowanie tych preparatów różni się w zależności ich rodzaju i stopnia nasilenia problemu.

  Produkty A-cerumen zapewniające wygodę stosowania

  Produkty A-cerumen dostępne w Dr. Max umieszczono w opakowaniach, które pozwalają na łatwe i wygodne stosowanie preparatu. To buteleczki z atomizerem. Preparaty A-cerumen są dostępne również w postaci ampułek z końcówką, która pozwala na precyzyjną aplikację. Zawierają one ilość substancji potrzebną do jednego czyszczenia kanałów słuchowych. Wyroby A-cerumen mają przystępne ceny, zależne od rodzaju środka i zawartości opakowania.