A-Derma

  (20)

A-Derma to marka z prawie 40-letnim doświadczeniem w branży. Specjalizuje się w produkcji kosmetyków naturalnych dla wrażliwej i delikatnej skóry. Firma została założona przez Pierre Fabre, farmaceutę z Castres. Obecnie A-Derma jest partnerem ponad 45 000 lekarzy z całego świata.

Sortuj według

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała A-Derma

A-Derma oferuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. To preparaty odpowiednie dla dorosłych, a także dzieci i niemowląt. Niektóre z nich można stosować już od pierwszego dnia życia. Marka wypuściła też linię preparatów na atopowe zapalenie skóry. Produkty te mogą być stosowane również u dzieci, u których pojawia się swędzenie. Najważniejsze serie kosmetyków marki A-Derma to EXOMEGA CONTROL, DERMALIBOUR +, EPITHELIALE A.H, XERACONFORT, CYTELIUM, LES INDISPENSABLES i EXOMEGA.

Wśród preparatów do pielęgnacji twarzy A-Derma można wyróżnić płyny do demakijażu, mleczka emolientowe przeciw drapaniu, kremy, balsamy, olejki, spraye czy żele. Marka oferuje też kosmetyki do higieny ciała. To żele i olejki, a także preparaty dodawane do kąpieli.

Preparaty dla dzieci A-Derma

Kosmetyki A-Derma dla dzieci zostały stworzone z myślą o maluchach, które borykają się ze swędzeniem, podrażnieniami czy odparzeniami pieluszkowymi. Firma produkuje preparaty do oczyszczania skóry i twarzy, a także wyroby nawilżające. Cena kosmetyków dla dzieci A-Derma różni się w zależności od ich przeznaczenia i pojemności butelki.

Naturalne kosmetyki A-Derma z owsem

W swoich kosmetykach do ciała A-Derma stosuje unikalny składnik aktywny – biały owies jary o nazwie Owies Rhealba®. Roślina ta jest uprawiana zgodnie z metodami rolnictwa ekologicznego. Owies stosowany do produkcji kosmetyków A-Derma pochodzi z południowo-zachodniej Francji. To jeden z pięciu zarejestrowanych patentów marki.

Kosmetyki A-Derma to preparaty naturalne. Produkty takie, jak np. A-Derma Dermalibour+ Cica Żel do mycia skóry podrażnionej, zostały umieszczone w butelkach pochodzących w 100% z recyklingu. Preparaty cechują się biodegradowalną formułą. Nie zawierają mydła, substancji zapachowych i związków pochodzenia zwierzęcego. Kosmetyki A-Derma w Dr. Max cechują się wysoką tolerancją pediatryczną. To produkty odpowiednie dla wegan i wegetarian. Powstają we francuskiej fabryce z certyfikatem ekologicznym, zgodnie z normą z normą ISO 14001 lub ECOVADIS.