ACC

  (12)

Marka ACC należy do Sandoz Polska, części firmy będącej globalnym liderem w produkcji leków generycznych i biopodobnych w Europie i Stanach Zjednoczonych. W ofercie ACC znajdują się preparaty na kaszel w formie tabletek, syropów i saszetek z proszkiem do sporządzania roztworu.

Sortuj według

Zastosuj ACC na kaszel

Opracowane przez ACC tabletki, syropy i saszetki stosuje się w celu złagodzenia kaszlu towarzyszącego przeziębieniu i zapaleniu oskrzeli. Składniki zawarte w lekach mają rozrzedzić wydzielinę zalegającą w drogach oddechowych i usprawniać jej odkrztuszanie. Preparaty ACC na kaszel występują w różnych wariantach, w tym w wersji dla dzieci. Który z nich wybrać? Poznaj produkty ACC dostępne w aptekach i wybierz ten odpowiadający Twoim potrzebom!

ACC Optima

ACC Optima to lek zawierający 600 mg acetylocysteiny, czyli substancji zmniejszającej lepkość wydzieliny oskrzelowej. Stosowanie preparatu pomaga rozrzedzić wspomnianą wydzielinę i usprawnia jej usuwanie z organizmu. Omawiany produkt występuje w formie tabletek musujących oraz jako ACC Optima Hot – saszetki z proszkiem do sporządzania roztworu. Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 14 lat.

ACC dla dzieci

ACC mini jest dostępny jako proszek do przygotowania roztworu albo tabletki musujące. Preparat można stosować u dzieci od 3. roku życia. Podobnie jak pozostałe produkty z oferty ACC ma przystępną cenę i skutecznie ułatwia odkrztuszanie wydzieliny. ACC dla dzieci nie należy stosować przed snem, aby produkt nie nasilał odruchu kasłania.

Syrop ACC Classic

ACC występuje również jako syrop ułatwiający odkrztuszanie. Ma przyjemny owocowy smak, który sprawia, że dzieci chętnie go przyjmują. Lek należy zażywać po posiłku. Stosuje się go krótkotrwale w celu rozrzedzenia wydzieliny dróg oddechowych w czasie infekcji.