Accu Sperm, test płodności dla mężczyzn, 1 sztuka

Marka: ACC

Test płodności dla mężczyzn, przeznaczony do samodzielnego wykonania.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

52,97

O produkcie: Accu Sperm, test płodności dla mężczyzn, 1 sztuka

100017019

Opis

AccuSperm test płodności dla mężczyzn określający stężenie plemników, to szybki test do wykrywania ilościowego stężenia plemników w nasieniu ludzkim, jako pomoc w określaniu stanu płodności mężczyzny.

Właściwości

Accu Sperm to test płodności dla mężczyzn przeznaczony do samodzielnego wykonania. Pomaga on określić, czy ilościowe stężenie plemników w pobranej próbce nasienia mieści się w ramach wartości referencyjnej Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Tego typu testy diagnostyczne są wsparciem dla panów, którzy chcą samodzielnie, w domowych warunkach sprawdzić swoją płodność.

Accu Sperm został stworzony także z myślą o tym, aby móc sprawnie i bez skrępowania przeprowadzić badanie.

  • Ten test płodności pozwala w krótkim czasie dowiedzieć się, czy stężenie plemników w spermie jest prawidłowe. Jego wynik poznasz już po 5 minutach.
  • Produkt ten jest dyskretny, procedura przeprowadzenia testu jest nieskomplikowana, a jego wynik jest czytelny i łatwy do interpretacji. Dlatego wykonując go w nawet domowych warunkach, można otrzymać dokładną informację na temat płodności.
  • Accu Sperm może być rozwiązaniem dla mężczyzn, dla których przeprowadzenie badania w placówce medycznej jest krępujące.

Ten produkt pozwalający określić stężenie plemników w pobranym do badania materiale jest pomocny w diagnostyce in vitro. W opakowaniu znajduje się jeden test przeznaczony do jednorazowego użytku. Tego typu sprzęt i akcesoria medyczne stworzone z myślą o samodzielnym wykorzystaniu w domowych warunkach mogą być pierwszym krokiem w diagnostyce stanu zdrowia – w tym przypadku męskiej płodności.

Jak użyć Accu Sperm?

Materiał do badania należy pobrać nie wcześniej niż 2 dni po i nie później niż później niż 7 dni po ostatnim wytrysku. Próbkę można przetestować w ciągu maksymalnie 3 h od jej pobrania.

Kubkiem, w którym znalazło się nasienie, należy wstrząsnąć, a następnie zostawić go na od 20 do 30 minut. Gdy materiał do badania stanie się rzadki, za pomocą strzykawki trzeba delikatnie wymieszać nasienie, a następnie pobrać jego próbkę o objętości 0,1 ml. Należy ją umieścić w butelce z roztworem buforowym, mocno ją zakręcić, od 5 do 10 razy odwrócić to naczynie do góry nogami, a następnie odstawić je na 2 min. Po tym czasie trzeba sięgnąć po test płytkowy, odkręcić mniejszą zakrętkę butelki i umieścić w polu testowym 2 krople próbki. Wynik testu można odczytać po 5-10 minutach.

Jak odczytać wynik Accu Sperm?

Wynik testu Accu Sperm jest pozytywny (stężenie plemników w pobranym do badania materiale jest w normie), jeżeli w Obszarze Kontrolnym (C) i Testowym (T) jest widoczny kolorowy pasek. Jeżeli widać go tylko w Obszarze Kontrolnym (C), wynik jest negatywny.


Skład

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
-Test płytkowy – 1 szt.
-Kubek na nasienie – 1 szt.
-Butelka roztworu buforowego – 1 szt.
-Plastikowa strzykawka do przenoszenia nasienia – 1 szt.
-Ulotka

Jak stosować

Najlepszy czas do wykonania testu to od 2 do 7 dni od ostatniego wytrysku. Pobranie nasienia w czasie krótszym niż 2 dni lub dłuższym niż 7 dni wpływa na dokładność wyników badania. Szczegółowa instrukcja wykonania testu znajduje się na ulotce.

Dystrybutor

BIOVENA HEALTH SP. Z O.O.

Producent

BIOVENA
Odrowąża 15
Warszawa

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.