Acerin

  (11)

Marka Acerin należy do firmy Aflofarm. Tworzy kosmetyki do stóp, które chronią i pielęgnują wymagającą skórę tego obszaru ciała. Dostępne są również preparaty na odciski, obrzęki, pęknięcia naskórka oraz nadmierną potliwość. Zobacz produkty Acerin dostępne w aptekach!

Sortuj według

Acerin na odciski i popękane pięty

Płyn Acerin na odciski pomaga usuwać odciski oraz zgrubienia powstałe na skórze stóp. Zawiera 2 substancje czynne kwas salicylowy oraz kwas mlekowy. Pierwszy ze składników zmiękcza i rozpulchnia zrogowacenia oraz ułatwia złuszczanie naskórka. Kwas mlekowy pozwala pozbyć się zrogowaciałej skóry. Preparat opracowany przez Acerin nakłada się pędzelkiem wyłącznie na zgrubienie czy odcisk. W razie potrzeby aplikację preparatu należy powtórzyć.

Płyn Acerin pozwala usunąć odcisk z korzeniem. Niektórzy pacjenci stosują go również na brodawki. Kwas salicylowy i mlekowy działają na niepożądaną zmianę wysuszająco. Dzięki tym właściwościom Acerin pomaga też na kurzajki, ułatwiając ich odpadnięcie ze skóry.

Na popękaną skórę pięt można nałożyć z kolei płyn Acerin Protect. Obecny w nim chitosan tworzy elastyczną powłokę osłaniającą popękany naskórek, chroniąc go przed infekcjami. Preparat zawiera też składniki łagodzące i wspierające regenerację skóry m.in. alantoinę, ekstrakty z rumianku i nagietka czy prowitaminę B5. Za nawilżające i zmiękczające działanie produktu odpowiadają z kolei gliceryna i kwas mlekowy.

Kosmetyki do stóp Acerin dbają o świeżość i komfort

W asortymencie marki Acerin dostępne są również antyperspiranty i dezodoranty do stóp i butów. Produkty przywracają uczucie świeżości i działają antybakteryjnie. Antyperspiranty pomagają dodatkowo poradzić sobie z nadmierną potliwością. O nawilżenie i gładkość stóp dbają z kolei kosmetyki Acerin takie jak krem na suche i popękane pięty. Zawarte w nich składniki wspierają regenerację naskórka. Krem i inne preparaty z oferty Acerin mają korzystną cenę, dlatego są rozwiązaniem niemal na każdą kieszeń.