Acnex

  (4)

Acnex wchodzi w skład Grupy Farmina, która działa na polskim rynku od 1990 r. Spółka przywiązuje ogromną uwagę do kontroli produkcji na każdym etapie – wytwarza wyroby zgodnie z zasadami GMP (Good Manufacturing Practice). Wyróżnia się także rozwiniętą bazą badawczo-rozwojową.

Sortuj według

    Acnex – krem, żel, emulsja do skóry trądzikowej

    Acnex to seria dermokosmetyków dla osób z cerą trądzikową. Kremy, emulsje, żele zawierają substancje o właściwościach przeciwzapalnych, antyseptycznych, oczyszczających. Apteki oferują produkty w różnych gramaturach i cenach. Popularnością cieszy się Acnex krem do skóry trądzikowej. Składa się on z laktoferyny o działaniu przeciwbakteryjnym i bisabololu (pozyskuje się go z rumianku pospolitego). Na uwagę zasługuje także Acnex emulsja myjąca na bazie olejku z drzewa herbacianego z Australii. Uzupełnieniem codziennej kuracji jest Acnex żel punktowy zapobiegający rozwojowi drobnoustrojów.

    Acnex – kapsułki o wysokiej biodostępności

    W portfolio marki Acnex znajdują się także suplementy diety. Kapsułki charakteryzują się zastosowaniem substancji wspomagających oczyszczanie oraz przywracających naturalną równowagę skóry i błon śluzowych. Preparaty zawierają wyciągi z bratka, liści pokrzywy, skrzypu. Odznaczają się również bogactwem witamin i minerałów. W ich składzie mieszczą się ponadto laktoferyna, tlenek cynku, beta-karoten. Produkty nadają się do codziennego spożycia, ale nie powinny być traktowane jako substytut różnorodnej diety.