Active Legs, suplement diety, 30 tabletek

Dostępny
55,91

O produkcie: Active Legs, suplement diety, 30 tabletek

100019549

Opis

Suplement diety zawierający składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie żył i naczyń krwionośnych oraz przynoszące ulgę zmęczonym nogom

Właściwości

Active Legs to suplement diety stworzony z myślą o osobach, którym dokucza problem opuchniętych i zmęczonych nóg. Znajdujące się w tym preparacie składniki aktywne – w tym wyciągi z roślin, wspomagają krążenie i funkcjonowanie naczyń krwionośnych. W ten sposób przyczyniają się one do ustąpienia uporczywych dolegliwości – tak jak niektóre specyfiki na żylaki i obrzęki. Ponadto ekstrakty roślinne wspomagają ograniczenie dyskomfortu związanego ze zbyt długim staniem oraz pomagają zapobiegać powstawaniu opuchlizny nóg.

  • Kora sosny francuskiej wspiera funkcjonowanie żył, ich ochronę, prawidłową cyrkulację krwi – także w naczyniach włosowatych. W ten sposób pomaga ograniczyć dyskomfort związany ze obrzękami kończyn dolnych.
  • Wyciąg z liści czerwonej winorośli wspomaga mikrokrążenie żylne oraz przepływ krwi. Dzięki temu pomaga zmniejszyć nieprzyjemne uczucie zmęczonych nóg – np. po długotrwałym staniu lub siedzeniu.
  • Czarny pieprz zawiera piperynę – substancję, która wspiera zarówno cyrkulację krwi, jak i ochronę naczyń krwionośnych.
  • Witamina C jest silnym antyoksydantem. Wspomaga produkcję kolagenu (odpowiadającego za elastyczność żył), a dzięki temu wspiera wzmocnienie, uszczelnienie naczyń krwionośnych. Oprócz tego przyczynia się do zmniejszenia ryzyka wystąpienia chorób układu krążenia.

Active Legs to suplement diety w postaci małych, łatwych do połykania tabletek. W jego składzie nie ma dodatków pochodzenia zwierzęcego, dlatego jest odpowiedni również dla wegan. Mogą go spożywać także osoby, które wyeliminowały ze swojej diety gluten i laktozę. To preparat oparty – tak jak niektóre tabletki na serce – na naturalnych składnikach wspomagających funkcjonowanie układu krwionośnego.

Jak dawkować Active Legs?

Zaleca się spożywanie 1 tabletki tego suplementu diety dziennie.

Czy stosowanie Active Legs w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Active Legs nie może być stosowany w okresie ciąży. Natomiast kobiety karmiące piersią i chcące powinny wcześniej zasięgnąć opinii lekarskiej w kwestii zasadności suplementacji.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Active Legs?

Ze stosowania tego suplementu diety powinny zrezygnować osoby nadwrażliwe na jakikolwiek znajdujące się w nim składnik. Preparat ten nie może być również podawany dzieciom poniżej 12. roku życia. Należy zaniechać stosowania tego produktu, jeżeli opakowanie blistra z tabletkami zostało naruszone lub uszkodzone.


Tabela

Składniki 1 tabletka % RWS*
Wyciąg z kory francuskiej sosny morskiej (Pinus pinaster, Aiton) standaryzowany na 95% polifenoli 360 mg ---
Wyciąg z liści czerwonej winorośli (Vitis vinifera L.) standaryzowany na 5% polifenoli 360 mg ---
Wyciąg z nasion czarnego pieprzu (Piper nigrum L.) standaryzowany na 40% piperyny 20 mg ---
Witamina C 40 mg 505
*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

Składniki: wyciąg z kory francuskiej sosny morskiej (Pinus pinaster, Aiton); wyciąg z liści czerwonej winorośli (Vitis vinifera L.); witamina C (kwas L-askorbinowy); wyciąg z czarnego pieprzu (Piper nigrum L.); substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy; substancja zagęszczająca: skrobia ziemniaczana; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; substancje glazurujące i powlekające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych pochodzenia roślinnego, hydroksypropylometyloceluloza.

Dzienne spożycie

Przyjmować 1 tabletkę dziennie popijając szklanką wody.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia. Uwaga: Nie stosować w czasie ciąży. Należy uzyskać opinię specjalisty przed użyciem w przypadku karmienia piersią lub alergii. Ostrzeżenia: Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 12 roku życia. Nie należy używać jeżeli opakowanie blistra (wewnętrzna folia) jest uszkodzone lub naruszone. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

New Nordic Healthbrands Polska Sp. z o.o ul. Chłodna 51
00 – 867 Warszawa

Typ produktu

Suplement diety

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"Suplement diety zawieraj\u0105cy sk\u0142adniki wspomagaj\u0105ce prawid\u0142owe funkcjonowanie \u017cy\u0142 i naczy\u0144 krwiono\u015bnych oraz przynosz\u0105ce ulg\u0119 zm\u0119czonym nogom","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.