ActiveMed

  (2)

ActiveMed to marka, która zajmuje się produkcją artykułów higienicznych. To produkty dla kobiet, przeznaczone do stosowania w trakcie menstruacji. Producent słynie z kubeczków menstruacyjnych tworzonych z materiałów bezpiecznych dla ludzkiego ciała. Ich dystrybutorem jest firma NTRADE TOMASZ NIEWADA.

Sortuj według

    Silikonowe kubeczki menstruacyjne ActiveMed

    W ofercie ActiveMed znaleźć można przede wszystkim kubeczki menstruacyjne. Wyroby te mają różne rozmiary, co pozwala na ich dopasowanie do budowy ciała danej użytkowniczki. Wykonano je z jakościowego silikonu medycznego z atestami i certyfikatem Unii Europejskiej. Kubeczki menstruacyjne ActiveMed dostępne w Dr. Max pomagają zachować większe bezpieczeństwo i higienę w trakcie okresu. Samoistnie dopasowują się do kształtu ciała. Mogą być wykorzystywane podczas aktywności fizycznej, a także pływania. Są odpowiednie dla kobiet, które korzystają ze SPA. Kubeczki menstruacyjne ActiveMed mają specjalny uchwyt, który pozwala na ich łatwe wyciąganie w celu opróżnienia.

    Jednym z najważniejszych produktów tej marki jest ActiveMed, kubeczek menstruacyjny, rozmiar S, różowy. Wyrób ten pozwala na zbieranie nawet 3 razy większej ilości krwi menstruacyjnej niż klasyczne podpaski bądź tampony. Po jego umieszczeniu w pochwie wzrasta wewnętrzne ciśnienie, dzięki czemu kubeczek może dopasować się do ciała, pomagając zmniejszyć ryzyko wycieków bocznych. Z produktu można korzystać nawet przez 12 godzin bez konieczności jego opróżniania.

    Bezpieczne kubeczki menstruacyjne od ActiveMed

    Kubeczki menstruacyjne ActiveMed powstają z tworzywa wolnego od BPA, lateksu i ftalanów. To wyrób wielokrotnego użytku, który jest przyjazny dla środowiska i ekonomiczny. Produkt można łatwo utrzymać w czystości, bez stosowania agresywnych środków chemicznych lub odkażających. Nie jest on toksyczny dla ludzkiego ciała. Może być używany również przez osoby z tendencją do uczuleń.Produkty ActiveMed zostały umieszczone w estetycznym opakowaniu. Do zestawu dołączono również bawełniany woreczek ochronny, który pozwala na bezpieczne przechowywanie kubeczka, gdy nie jest używany. Opakowanie wykonane z tkaniny pomaga zachować przepływ powietrza i ograniczyć rozwój mikroorganizmów.