Activlab Pharma Bustella, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
56,99

Klienci kupili również

Suplement diety w postaci tabletek musujących, który zawiera elektrolity.

O produkcie: Activlab Pharma Bustella, suplement diety, 60 kapsułek

100019919

Opis

Bustella to suplement diety zawierający aż 10 składników aktywnych, które w naturalny sposób przyczyniają się regulacji aktywności hormonalnej.

Właściwości

Bustella to preparat dla kobiet, które chciałby zarówno zadbać o wygląd swojego biustu, jak i powiększyć rozmiar piersi. Produkt ten powstał na bazie naturalnych składników. Jego stosowanie pomaga wyposażyć organizm w niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witaminy i minerały. Tę unikatową formułą stworzono z wyciągów z roślin będących źródłem fitoestrogenów – odpowiedników estrogenów wytwarzanych przez organizm kobiety.

 • Koniczyna czerwona (Trifolium pratense) to bogate źródło fitoestrogenów mających podobną budowę do estradiolu.
 • Chmiel (Humulus lupulus) zawiera flawonoidy przejawiające czynność estrogenową i wspomagające hamowanie aktywności aromatyczny. Konkurują z naturalnym estrogenem o przyłączenie do receptorów.
 • Koper włoski (Foeniculum vulgare) znajdujące się w nim substancje zachowują się w organizmie podobnie jak naturalnym estrogen.
 • Kozieradka (Trigonella foenum-graecum) zawiera saponiny, które zarówno wspomagają regulację funkcjonowania układu hormonalnego, jak i wiążą się receptorami estrogenów.
 • Soja to bogate źródło izoflawonów – związków biologicznie czynnych, które w ludzkim organizmie pełnią rolę fitoestrogenów. Wspomagają one aktywację receptorów estrogenów.
 • Witamina B6 i B5 (kwas pantotenowy) wspomagają metabolizm hormonów steroidowych i regulację aktywności hormonalnej organizmu.

Składniki znajdujące się w preparacie Bustella pełnią podobne funkcje jak ludzkie estrogeny i jednocześnie wspomagają hamowanie aktywności żeńskich hormonów płciowych w kobiecym organizmie. Ich nadmierna aktywność może przyczyniać się do rozwoju norowotworów piersi. Bustella to 60 łatwych do połykania kapsułek, w których znajduje się koktajl naturalnych ekstraktów wspomagających powiększenie, ujędrnienie i poprawę kształtu biustu.

Jak dawkować suplement Bustella?

Zaleca się połykanie 2 tabletek preparatu Bustella dziennie, popijając je szklanką wody.

Jak działa suplement Bustella?

Suplement diety Bustella to połączenie wyciągów roślin zawierających składniki pełniące analogiczne funkcje jak estrogeny. Są to fitoestrogeny, które łączą się z receptorami żeńskich hormonów. Połączenie składników znajdujących się w tym preparacie wspiera pobudzenie wzrostu piersi. Jednocześnie substancje znajdujące się w tym suplemencie diety wspomagają organicznie aktywności estrogenów. Dlatego ich spożywanie w formie tego suplementu diety może wspierać profilaktykę raka piersi – w tym celu można stosować także inne witaminy dla kobiet.


Tabela

Porcja dzienna – 2 kapsułki:

 • Ekstrakt z szyszek chmielu 100 mg
 • Ekstrakt z kwiatów koniczyny 100 mg
 • Ekstrakt z owoców kopru 100 mg
 • Ekstrakt z nasion kozieradki 100 mg
 • Ekstrakt z korzenia kudzu 100 mg
 • Ekstrakt z owoców palmy sabalowej 100 mg
 • Ekstrakt z nasion soi 100 mg
 • Sterole roślinne 100 mg
 • Kwas pantotenowy (B5) 6 100%*
 • Witamina B6 1,4 100%**

*RWS- % referencyjnej wartości spożycia.


Skład

Składniki: ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus), ekstrakt z kwiatów koniczyny czerwonej (Trifolium pratense), ekstrakt z owoców kopru (Foeniculum vulgare), ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum), ekstrakt z korzenia kudzu (Pueraria montana), ekstrakt z owoców palmy sabałowej (Serenoa repens), ekstrakt z nasion soi (Glycine max), sterole roślinne, witaminy: D-pantotenian wapnia (B5) i chlorowodorek pirydoksyny (B6), substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

Jak stosować

Doustnie, popić wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia przez osoby dorosłe: 2 kapsułki dziennie

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.


Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, niedostępnym dla małych dzieci.
Może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.

Producent

REGIS Sp. z o.o.,
ul. W. Sławka 3a,
30-633 Kraków

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.