Alkmie

Alkmie to polska marka tworząca kosmetyki naturalne. Firma stawia na piękne zapachy, oryginalne opakowania i sprawdzone receptury prosto z natury. Tworzy kosmetyki dla użytkowników w każdym wieku, bazując na surowcach pozyskiwanych z Polski i dalekich zakątków świata.

Sortuj według

   Nie znaleziono produktów

   Kosmetyki Alkmie do twarzy i ciała

   Alkmie produkuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy, okolicy oczu, ciała i dłoni. Wśród nich można wyróżnić kremy do twarzy, maski do twarzy, masła do ciał, pianki, toniki do twarzy, żele pod prysznic, serum do twarzy czy balsamy do ciała. Marka oferuje też kosmetyki przeciwsłoneczne Do największych bestsellerów tego producenta warto zaliczyć masło brązujące do ciała Alkmie Sun for everyone Drop of sunshine. To kosmetyk, który nie tylko nadaje skórze głęboki kolor, lecz także wspiera jej regenerację. W ofercie marki można znaleźć całą serię naturalnych samoopalaczy.

   Produkty Alkmie można podzielić na nawet kilkadziesiąt serii. Do najważniejszych z nich warto zaliczyć kolekcje: Slow Age, Snow White, Nature’s Treasure, Microbiome, Master of Time, Me & The City, HYDRO, Call It Magic, Anti Age czy Home SPA. Kosmetyki Alkmie nie są dzielone ze względu na wiek, a jedynie potrzeby skóry. Zgodnie z założeniami marki jej preparaty mogą by stosowane zarówno przez osoby młode, jak i z cerą dojrzałą.

   Kosmetyki Alkmie z pięknymi szatami graficznymi

   Marka stawia na charakterystyczny design swoich produktów. Szaty graficzne produktów Alkmie są jej znakiem rozpoznawczym. Na opakowaniach producent umieścił wyjątkowe lustracje roślin. Przedstawiają one surowce wykorzystane do produkcji danego preparatu. Każdy produkt Alkmie cechuje się unikatowym zapachem. Preparatów, zgodnie z zaleceniami producenta, nie trzeba nakładać grubą warstwą.

   Alkmie korzysta wyłącznie z produktów pochodzących ze zrównoważonych upraw. Kosmetyki te nie zawierają szkodliwych substancji. Powstają w trosce o zwierzęta. To produkty naturalne i w pełni wegańskie. Składają się wyłącznie z substancji o sprawdzonej jakości, pozyskiwane z różnych rejonów świata. Kosmetyki Alkmie nie są testowane na zwierzętach. W niektórych preparatach zastosowano opatentowane substancje, jak np. Lys’Sun™, czyli ekstrakt z oczaru wirginijskiego czy Dermasooth™. W kosmetykach do pielęgnacji twarzy wykorzystano też kompleks AA2G, czyli połączenie witaminy C z glukozą.