Allerco

  (12)

allerco to marka należąca do firmy Pharmena sp. z o.o. powstała w 2022 r. Zajmuje się produkcją kosmetyków emolientowych dla dzieci i niemowląt, a także przeznaczonych dla osób borykających się ze skórą suchą, atopową, wrażliwą i skłonną do podrażnień oraz alergii.

Sortuj według

Kosmetyki allerco do pielęgnacji skóry problematycznej

Kosmetyki allerco powstają z myślą o skórze problematycznej, bez względu na wiek. To produkty, z których można korzystać już od 1. dnia życia w codziennej pielęgnacji skóry. Wyroby marki allerco są testowane dermatologicznie. Produkty z linii dla dzieci i niemowląt nie zawierają substancji zapachowych i barwników.

Molekuła Regen7 obecna w kosmetykach allerco to substancja występująca naturalnie w algach brunatnych. Pomaga uchronić delikatną skórę przed podrażnieniami, a także wspiera jej regenerację. Substancję tę zastosowano m.in. w żelu myjącym allerco, czyli jednym z najpopularniejszych produktów tej marki. Kosmetyki allerco w Dr. Max to jedyne preparaty z molekułą Regen7 dostępne na rynku. Oprócz niej w skład produktów wchodzą wyciągi i oleje roślinne oraz łagodne detergenty.

Kosmetyki emolientowe allerco dla najmłodszych

Marka allerco słynie m.in. z linii allerco® BABY, allerco® EMOLIENTY oraz allerco® MED. W ich skład wchodzą kosmetyki emolientowe do pielęgnacji skóry dzieci, niemowląt i dorosłych. Preparaty ze wspomnianych serii pomagają zmniejszyć szorstkość i suchość skóry, przywracając jej równowagę i odbudowując naturalny płaszcz hydrolipidowy. Produkty tej marki mogą być stosowane także w celach profilaktycznych przez osoby z okresową tendencją do przesuszania się skóry i nadmiernego rogowacenia naskórka.

Kremy, kostki myjące i żele allerco pomagają w walce z podrażnieniami, nadmiernym przesuszeniem i skłonnością do złuszczania. Powstają z myślą o skórze atopowej, alergicznej lub bardzo szorstkiej. Pomagają uchronić ją przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wiatr, niska i wysoka temperatura czy niewielka wilgotność powietrza. Kosmetyki allerco mają przystępną cenę, dlatego sprawdzą się podczas codziennej pielęgnacji skóry problematycznej. Marka w ostatnich latach wypuściła na rynek także szampon allerco, stworzony z myślą o suchej i podrażnionej skórze głowy.