Allergoff

  (4)

Allergoff to marka należąca do firmy ICB Pharma. Zajmuje się produkcją kosmetyków dla osób z alergiami, zwłaszcza na roztocza, oraz borykających się z chorobami pasożytniczymi. Allergoff jest marką partnerską PTCA – Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych.

Sortuj według

  Preparaty do neutralizacji alergenów i kosmetyki Allergoff

  Allergoff oferuje kosmetyki dla alergików i specjale preparaty do zmniejszania stężenia alergenów w powietrzu i na meblach. Są one przeznaczone m.in. dla osób, które borykają się z uczuleniem na roztocza. Neutralizator alergenów kurzu domowego w sprayu Allergoff wykonano z zastosowaniem innowacyjnej technologii polimerowej mikrokapsulacji. Dzięki temu możliwe jest uwalnianie substancji, które pomagają zneutralizować alergeny. Produkty tego typu są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Przeszły testy toksykologiczne i dermatologiczne.

  W swoim asortymencie marka ma m.in. linię Allergoff Atopy. To seria produktów przeznaczonych dla dzieci już od 1. roku życia. Maści na alergię  mogą by stosowane w przypadku skóry suchej, skłonnej do podrażnień i wrażliwej. Są skierowane do pacjentów, którzy borykają się z łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry i ŁZS. Kosmetyki dla alergików Allergoff to m.in. emulsje, kremy do ciałai oliwki. Marka stawia na regularne badania w swoich produktów w takich miejscach, jak np. Katedra i Kliniczny Oddział Chorób Wewnętrznych, Dermatologii i Alergologii w Zabrzu czy Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.

  Preparaty do prania Allergoff

  Allergoff produkuje również preparaty do prania z serii Allergoff Wash. To środki pomagające usunąć alergeny i pasożyty obecne w tkaninach, jak kleszcze, wszy, świerzbowce, nużeńce, pchły oraz pluskwy domowe. Produkty te służą do namaczania tkanin. Mogą być wykorzystywane w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Stosuje się je do prania ręcznego i w pralce. Produkty Allergoff są dostępne w atrakcyjnych cenach.

  Maści, kremy i preparaty na atopowe zapalenie skóry Allergoff w Dr. Max nie zawierają substancji zapachowych, parafiny, SLS i SLES, parabenów, barwników oraz substancji odzwierzęcych. W ten sposób marka minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień i reakcji alergicznych po zastosowaniu preparatów. Głównymi składnikami produktów Allergoff są kompleksy olejowe, mocznik, prebiotyki, emolienty i kompleks Defensil-plus®.