Aloe vera drinking gel, suplement diety, płyn doustny, 1 l

Dostępny
26,49

O produkcie

100019369

Aloe vera drinking gel - suplement diety. Sok z aloesu wytwarzany ze starannie dobranych, najwyższej jakości liści Aloe vera. Polecany osobom dbającym o naturalną odporność oraz regenerację organizmu. Może być stosowany również zewnętrznie, ze względu na korzystne działanie na skórę.

Skład

Składniki: 100% sok z liści aloesu (Aloe vera) z miąższem; kwas cytrynowy (regulator kwasowości).

Jak stosować

doustnie, po dodaniu do wody lub soku, przed posiłkiem

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 50 ml należy rozcieńczyć wodą lub sokiem, w stosunku min. 1:1 lub większym. Spożyć raz dziennie przed posiłkiem.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Stosowanie suplementu diety przez kobiety w ciąży, w okresie laktacji oraz przez dzieci należy skonsultować z lekarzem. Warunki przechowywania: przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Waga

objętość netto: 1000 ml

Producent

Alter Medica Jan Szupina
ul. Spokojna 11
34-300 Żywiec

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.