Alopel

  (2)

Alopel to marka należąca do firmy Aspen obecnej na rynku od 1997 roku. Wyroby tego producenta powstają we włoskich fabrykach. Produkty te są dostępne nie tylko w Europie, lecz także krajach leżących na innych kontynentach. Aspen produkuje m.in. preparaty specjalistyczne na problemy skórne.

Sortuj według

  Preparaty do skóry głowy Alopel

  Alopel zajmuje się produkcją preparatów do skóry głowy. To m.in. specjalne pianki, które mają za zadanie ograniczyć wypadanie włosów spowodowane łysieniem androgenowym i plackowatym. Zawierają składniki, które pomagają zrewitalizować włosy i zregenerować skórę głowy. Produkty te wspierają wzrost nowych kosmyków. Wpływają na ograniczenie łupieżu i ilości wydzielanego sebum, minimalizując przetłuszczanie się włosów.

  Alopel pianka stymulująca wzrost włosów to jeden z najważniejszych kosmetyków tej marki. Służy do stosowania miejscowego – w rejonach skóry głowy, w których problem wypadania jest największy. Preparat bazuje na naturalnych składnikach i substancjach syntetycznych, które pomagają zachować odpowiednie nawilżenie i zregenerować mieszki włosowe. Wymaga utrzymania na skórze głowy przez 3 godziny – po tym czasie należy go spłukać. Preparat bazuje na technologii aktywacji molekularnej. Mona stosować go nawet 2 razy dziennie na skórę głowy.

  Preparaty na problemy skóry głowy Alopel o bogatych składach

  Wyroby Alopel dostępne w Dr. Max zawierają składniki, które pomagają ograniczyć negatywne skutki stresu oksydacyjnego, generowanego w mieszkach włosowych. Odpowiadają za zmniejszanie liczby wypadających włosów. Niektóre z produktów tej marki mogą być stosowane także w nocy – należy spłukać je rano.

  W kosmetykach na wypadanie włosów Alopel zastosowano wiele naturalnych substancji roślinnych. To m.in. wyciąg z liści albumu, rozmarynu, kwiatu butelynu, liści Camelia sinesis, korzenia Sophora angustifolium, uwodniony olej rycynowy czy ekstrakt z sosny i skórki cytrynowej. W produktach Alopel pojawia się też arnika, bluszcz, nasturcja, szałwia, biała pokrzywa, rumianek i łopian. W niektórych preparatach zastosowano również kwas hialuronowy oraz biotynę. Produkty Alopel mają przystępne ceny, zależne od przeznaczenia wyrobu. Mogą być stosowane niezależnie od rodzaju włosów – przez kobiety i mężczyzn.