ALPHANOVA bébé

  (22)

ALPHANOVA bébé to marka należąca do francuskiej firmy ALPHANOVA Sante. Zajmuje się produkcją dermokosmetyków o hipoalergicznym składzie. Marka zdobyła wiele nagród, w tym wyróżnienie Jakość Roku 2012. Obecnie jej produkty są dostępne w ponad 30 krajach na całym świecie.

Sortuj według

Kosmetyki do skóry wrażliwej ALPHANOVA bébé

ALPHANOVA bébé produkuje kosmetyki do pielęgnacji skóry wrażliwej i delikatnej dzieci oraz niemowląt. Surowce wykorzystywane do tworzenia tych preparatów w 90% pochodzą z Prowansji. Kosmetyki dla dzieci ALPHANOVA bébé są bezpieczne dla środowiska. Produkty te nie zawierają szkodliwych substancji, jak parabeny, ftalany, fenoksyetanol czy SLS. Kosmetyki tej marki bazują na naturalnych roślinnych wyciągach. To m.in. produkty wegańskie.

  • Preparaty ALPHANOVA bébé dostępne w Dr. Max są przeznaczone dla skóry wrażliwej, delikatnej i podatnej na zaczerwienienia, otarcia oraz alergie. W ofercie tej marki znaleźć można żele, kremy przeciw odparzeniom, oliwki i olejki dla dzieci do kąpieli i preparaty na zimę. ALPHANOVA bébé produkuje też wyroby z filtrem SPF 50, który wspiera ochronę skóry dziecka przed promieniowaniem słonecznym.
  • Producent oferuje m.in spraye, chusteczki, kremy, płyny i mydła do kąpieli dla dzieci, wody do rozczesywania włosów czy szampony. Marka produkuje też ALPHANOVA bébé chusteczki nawilżane, które powstają z tkanin ulegających biodegradacji w ciągu kilku tygodni. W ofercie producenta znaleźć można kosmetyki do ciała, twarzy i włosów oraz preparaty na ząbkowanie. Wyroby te mogą być używane od pierwszych dni życia. Produkty marki ALPHANOVA bébé mają przystępne ceny.

Kosmetyki ALPHANOVA bébé bezpieczne dla środowiska i skóry dziecka

Produkty ALPHANOVA bébé zostały umieszczone w opakowaniach, które w 100% nadają się do recyklingu. Wyroby te mają certyfikat COSMOS Organic, ECOCERT Greenlife i BIO. Preparaty tego producenta bazują na surowcach roślinnych, w tym wyciągu z bawełny, który pomaga złagodzić podrażnienia i uchronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi. W produktach ALPHANOVA bébé znajduje się ponad 20% składników pochodzących z rolnictwa ekologicznego. Marka zatrudnia naukowców i dermatologów, którzy czuwają nad formułami produktów ALPHANOVA bébé. Wyroby te cechują się zawartością opatentowanych składników z odpowiednimi certyfikatami. Marka angażuje się w badania i inwestycje. Produkty ALPHANOVA bébé nie są testowane na zwierzętach.