Alta

  (2)

Alta Laboratorium to marka kosmetyków do pielęgnacji stóp. Firma została założona w Polsce w 1963 r. Jej produkty bazują na naturalnych składnikach roślinnych. Nie zawierają szkodliwych substancji stabilizujących oraz zagęszczających.

Sortuj według

  Alta - kosmetyki inspirowane naturą!

  Alta słynie z produkcji preparatów posiadających naturalne ekstrakty i olejki roślinne. W składzie kosmetyków znajdują się polskie zioła, takie jak:

  • Szałwia (o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym),
  • Lawenda (stanowiąca źródło olejków aromaterapeutycznych oraz bakteriobójczych),
  • Tatarak (o właściwościach antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych),
  • Nagietek (łagodzący stany zapalne, a także wspomagający gojenie się skóry).

  Alta - mniej znaczy więcej! Skąd wzięło się motto firmy?

  Kosmetyki Alta cechują się prostą formułą. Ich receptura bazuje na jednym składniku. To sprawia, że zasypka przeciw poceniu lub dezodorant do stóp są bezpieczne w użytkowaniu. Sprawdzają się nawet w przypadku alergików. Firma kładzie również nacisk na ochronę środowiska. Jej kosmetyki dystrybuuje się w ekologicznych opakowaniach (bez zbędnych elementów dekoracyjnych).

  Alta - wybierz odpowiednią zasypkę lub dezodorant!

  W asortymencie marki znajdują się Alta ziołowa zasypka przeciw poceniu się stóp oraz dezodorant. Kosmetyki nie posiadają sztucznych barwników, konserwantów, parabenów, glikoli. Nie przechodzą również testów na zwierzętach, dlatego nadają się do użycia przez wegan. Do ich zalet zalicza się ponadto doskonała wydajność i łatwość aplikacji.