Alter Medica, Kudzu Root, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
20,01

O produkcie

100002917

Kudzu Roott to suplement diety, który zawiera ekstrakt z korzenia oraz sproszkowany korzeń Kudzu Vine (Pueraria Lobata).

Właściwości

Preparat stanowi uzupełnienie diety w izoflawonoidy, a szczególnie w puerarynę i daidzeinę – pomocneosobom stosującym używki (alkohol, nikotynę).

Tabela

1 kapsułka zawiera: ekstrakt z korzenia Kudzu 250mg (w tym izoflawonidy minimum 50mg), sproszkowany korzeń Kudzu 250mg.

Skład

Składniki: ekstrakt z korzenia oraz sproszkowany korzeń kudzu vine (Pueraria Lobata); substancjeprzeciwzbrylające: E470b E510; substancja wypełniająca: celuloza; otoczka kapsułki: żelatyna.

Jak stosować

Doustnie, popić wodą

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli 1 kapsułka dziennie.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut(zamiennik) zróżnicowanej diety. Stosowanie suplementu diety przez kobiety w ciąży, w okresie laktacji oraz przezdzieci należy skonsultować z lekarzem.

Warunki przechowywania: przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nieprzekraczającej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Producent

Alter Medica Jan Szupina

Spokojna 11

34-300 Żywiec

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.