Alter Medica, Kudzu Root, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
22,07
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100002917

Kudzu Roott to suplement diety, który zawiera ekstrakt z korzenia oraz sproszkowany korzeń Kudzu Vine (Pueraria Lobata).

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut(zamiennik) zróżnicowanej diety. Stosowanie suplementu diety przez kobiety w ciąży, w okresie laktacji oraz przezdzieci należy skonsultować z lekarzem.

Warunki przechowywania: przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nieprzekraczającej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


Producent

Alter Medica Jan Szupina

Spokojna 11

34-300 Żywiec


Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Skład

Składniki: ekstrakt z korzenia oraz sproszkowany korzeń kudzu vine (Pueraria Lobata); substancjeprzeciwzbrylające: E470b E510; substancja wypełniająca: celuloza; otoczka kapsułki: żelatyna.

Jak stosować

Doustnie, popić wodą

Tabela

1 kapsułka zawiera: ekstrakt z korzenia Kudzu 250mg (w tym izoflawonidy minimum 50mg), sproszkowany korzeń Kudzu 250mg.

Właściwości

Preparat stanowi uzupełnienie diety w izoflawonoidy, a szczególnie w puerarynę i daidzeinę – pomocneosobom stosującym używki (alkohol, nikotynę).

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: dorośli 1 kapsułka dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.