Ambulex

  (14)

Ambulex to marka należąca do firmy TZMO specjalizującej się w produkcji materiałów ochronnych dla branży medycznej. Zajmuje się tworzeniem wyrobów gumowych dla pracowników służby zdrowia. Kluczowym produktem marki Ambulex są rękawiczki jednorazowe z tworzyw sztucznych.

Sortuj według

Rękawiczki Ambulex dla pracowników służby zdrowia

Specjalizuje się w produkcji lateksowych rękawiczek jednorazowych. To wyroby medyczne stosowane przez pracowników służby zdrowia. Mogą być wykorzystywane przy wykonywaniu zabiegów diagnostycznych i terapeutycznych, obchodzenia się z materiałami skażonymi lub zniszczonymi i prowadzeniu badań medycznych. To wyroby odporne na rozerwanie, nawet przy końcu daty ważności.

Rękawiczki marki Ambulex wyposażono w chropowate końcówki palców, które pomagają w chwytaniu narzędzi zabiegowych. Zaprojektowano je w taki sposób, by możliwe było łatwiejsze dopasowanie ich kształtu do budowy obu dłoni. Rękawiczki Ambulex mają także rolowany brzeg mankietu, który pomaga w zdejmowaniu i zakładaniu produktu. Marka oferuje modele w różnych rozmiarach, od S do L. Wśród produktów Ambulex znaleźć można także te dla osób uczulonych na lateks. To m.in. rękawiczki zabiegowe bezpudrowe, niejałowe Ambulex Nitryl, które mogą być zakładane nawet na wilgotne dłonie.

Różne modele rękawiczek marki Ambulex

Wśród produktów Ambulex dostępnych w Dr. Max można znaleźć wiele modeli rękawiczek. Poszczególne wyroby różnią się od siebie nie tylko rozmiarem, lecz także kolorem czy materiałem wykonania. W niektórych produktach zastosowano specjalną podsypkę pudrową z kukurydzy, dzięki której możliwe jest wciąganie rękawiczek nawet na wilgotne dłonie. Marka Ambulex oferuje modele przeźroczyste i kolorowe (najczęściej fioletowe), w tym również te o wydłużonym kroju. Produkty te zostały umieszczone w opakowaniach po kilkadziesiąt lub kilkaset sztuk. Rękawiczki Ambulex są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Wyroby Ambulex klasyfikuje się jako środki ochrony indywidualnej kategorii III. Są zgodne z normą PN-EN 374. Produkty te są wytwarzane z bezpiecznego dla skóry lateksu, nitrylu lub winylu, w zależności od wybranego modelu. To wyroby medyczne, niejałowe. Wszystkie produkty Ambulex służą do użytku jednorazowego. Artykuły firmy TZMO przechodzą testy w Centrum Badawczo-Rozwojowym Tricomed, pod okiem doświadczonych jednostek naukowych.