Anaketon, suplement diety, krople, 30 ml

Suplement diety krople, zawiera imbir, rumianek, witaminy z grupy B.

Dostępny
25,99

O produkcie: Anaketon, suplement diety, krople, 30 ml

100018514

Opis

Anaketon krople suplement diety - preparat pomocny w łagodzeniu dolegliwości żołądkowo-jelitowych, takich jak nudności i wymioty, które mogą wystąpić podczas podróży, a także w przypadku niestrawności.

Właściwości

Krople Anaketon mogą być stosowane przez osoby starsze, dorosłych, dzieci i niemowlęta. Są bogate w składniki wspomagające pracę układu trawiennego.

  • Imbir pomaga minimalizować nudności. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie żołądka i jelit.
  • Rumianek wspiera łagodzenie dolegliwości żołądkowych — wzdęć, niestrawności, skurczów w nadbrzuszu czy odbijania. Oprócz tego wspomaga zachodzące w organizmie procesy trawienne.
  • Witaminy z grupy B (B1, B2, B6) pomagają w odpowiednim funkcjonowaniu układu nerwowego.

Podobnie jak niektóre preparaty na ból brzucha dla dzieci i dla dorosłych, Anaketon jest uniwersalny. Można zastosować go u każdego członka rodziny w razie dolegliwości żołądkowych. Krople sprawdzą się również w przypadku kobiet w ciąży z uwagi na zawartość imbiru. Składnik ten wspiera funkcjonowanie układu trawiennego ciężarnej i pomaga łagodzić uciążliwe nudności.

Kiedy stosować krople Anaketon?

Krople Anaketon znajdują zastosowanie w przypadku różnych dolegliwości żołądkowo-jelitowych. Można je podawać przy niestrawności, skurczach w nadbrzuszu czy odbijaniu. Sprawdzają się również jako krople na wzdęcia u dzieci i niemowląt oraz dorosłych. Składniki zawarte w produkcie wspierają redukowanie nudności u kobiet w ciąży i tych związanych z podróżowaniem autem. Ponadto wspomagają funkcje trawienne.

Jak często stosować krople Anaketon?

Rekomenduje się przyjmowanie produktu 2 razy dziennie w porcjach po 15 kropli. Przed spożyciem preparatu powinno się nim mocno wstrząsnąć. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji suplementu.

Jak działają krople Anaketon?

Naturalne składniki zawarte w kroplach wspomagają prawidłowy przebieg procesów zachodzących w układzie trawiennym. Rumianek wspiera redukcję dolegliwości żołądkowo-jelitowych — wzdęć, niestrawności czy skurczów w nadbrzuszu. Imbir pomaga w walce z nudnościami i w poprawnej pracy żołądka. Witaminy z grupy B  (B1, B2, B6) wspomagają prawidłowe funkcjonowanie systemu nerwowego.


Tabela

Składniki 30 kropli % RWS*
Witamina B1 1,3 mg 123 %
Witamina B2 1,6 mg 118 %
Witamina B6 1,9 mg 135 %
L-alanina 11 mg -
Imbir - ekstrakt wodny-glicerynowy 30 mg -
Rumianek - ekstrakt wodno-glicerynowy 75 mg -

*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia


Skład

Składniki: woda, ekstrakt wodno-glicerynowy z rumianku (Matricaria chamomilla L, kwiaty), ekstrakt wod-noglicerynowy z imbiru (Zingiber officinalis Rose, kłącze) w stosunku D/E 1:2, L-alanina, substancja konserwująca: sorbinian potasu; witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B1 (chlorowodorek tiaminy), witamina B2 (ryboflawina), substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja słodząca: sukraloza.

Jak stosować

Doustnie. Zaleca się przyjmowanie 15 kropli 2 razy dziennie. Mocno wstrząsnąć przed użyciem.


Dzienne spożycie

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 30 kropli.


Przeznaczenie

Suplementacja w zaburzeniach trawienia oraz nudnościach i wymiotach.

Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Chronić od światła i wilgoci.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Po otwarciu spożyć produkt w ciągu 30 dni.

Waga

objętość netto: 30 ml

Producent

LABOMAR
Via N.Sauro 35/1, Włochy
Istrana (TV)

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.