Anida

  (26)

Anida to marka należąca do polskiej firmy Scan Anida, która zajmuje się produkcją naturalnych kosmetyków. Producent dysponuje własnym zapleczem badawczym. Pozyskuje swoje surowce od certyfikowanych dostawców. Siostrzane marki Anida to Medi SZoft, Acerin i Anida Derm.

Sortuj według

Kosmetyki Anida do pielęgnacji twarzy i ciała

Anida oferuje przede wszystkim kosmetyki do pielęgnacji rąk i paznokci i stóp, a także ciała i ust. Wśród jej wyrobów znaleźć można produkty lecznicze. Marka produkuje także antyperspiranty dla skóry wrażliwej, emulsje do mycia twarzy, żele do ciała czy preparaty do paznokci. Produkty Anida są polecane szczególnie osobom, które borykają się z przesuszeniem skóry, zwłaszcza na dłoniach. Mogą być stosowane również w przypadku podrażnień w kontakcie z detergentami zawartymi w środkach myjących i piorących.

Kosmetyki Anida powstały z myślą o osobach, które borykają się z problemami skórnymi, jak np. odciski, a także zakażeniem pasożytami – np. wszami. W skład oferty tej marki wchodzą też preparaty do ust, które wspierają walkę z nieświeżym oddechem. Kosmetyki Anida bazują na naturalnych składnikach roślinnych, jak oleje, oliwa z oliwek i wyciąg z aloesu. Wśród preparatów tej marki można wyróżnić m.in. krem do rąk glicerynowo-witaminowy z witaminami A i E Anida. Producent oferuje też serię antyperspirantów dla kobiet i mężczyzn – Anida Medi Soft Woman i Anida Medi Soft Men. Produkty te wspierają walkę z nadmiernym poceniem i przykrym zapachem. Nie powodują uczucia tłustości i zmiany naturalnego pH skóry. Nie pozostawiają białych śladów na odzieży.

Naturalne kosmetyki Anida odpowiednie dla alergików

Kosmetyki Anida powstają głównie z naturalnych surowców. Są odpowiednie dla alergików. W skład preparatów Anida w Dr. Max wchodzą wyciągi z różnych roślin, jak nagietek, aloes, cytryna czy oliwki. Do wielu produktów dodano też mocznik, alantoinę, glicerynę i witaminy. Wyroby Anida są dostępne w przystępnych cenach.Wyroby wytwarzane przez tego producenta są zgodne z normami Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej oraz GMP, czyli Dobrej Praktyki Wytwarzania. Firma Scan Anida, do której należy marka Anida, została wyróżniona nagrodami za produkt roku, laurami konsumenta oraz „Gazelą Biznesu” za najbardziej dynamiczny rozwój.