Dermedic Antipersp R, dezodorant antyperspiracyjny, 60 g

Dezodorant antyperspiracyjny o neutralnym zapachu, ultraodświeżający.

Dostępny
25,99

O produkcie: Dermedic Antipersp R, dezodorant antyperspiracyjny, 60 g

100001483

Opis

Antipersp R to dezodorant antyperspiracyjny.

Właściwości

Dezodorant Dermedic Antipersp R przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji i higieny wrażliwej skóry w celu zachowania świeżości. Składniki dermokosmetyku chronią przed nadmierną potliwością, nie powodują podrażnień i nie wysuszają naskórka. Zapewniają 24 godzinną ochronę kobietom i mężczyznom. Produkt ma neutralny zapach. Producentem dezodorantu o działaniu antyperspiracyjnym jest marka Biogened S.A. Nadmierna aktywność gruczołów potowych, czyli nadpotliwość nie zawsze jest efektem ekspozycji na wysoką temperaturę, wysiłkiem fizycznym, czy też stresem. Poważne problemy mogą być związane z zaburzeniem gospodarki hormonalnej (np. pracy tarczycy), co należy skonsultować z lekarzem.

Jak działa Dermedic Antipersp R?

W skład dezodorantu antyperspiracyjnego w formie roll-on wchodzą glin, pochłaniający nadmiar potu i regulujący pracę gruczołów potowych, a także alantoina, łagodząca podrażnienia. Składniki preparatu zapewniają ochronę przed potem i nieprzyjemnych zapachem. Roll-on może być stosowany po depilacji. Nie pozostawia białych śladów na ubraniu. Stosowanie produktu zapewnia komfort i uczucie świeżości przez cały dzień. Produkt jest hipoalergiczny, co oznacza, że ryzyko pojawienia się reakcji alergicznych jest minimalne.

Jak stosować Dermedic Antipersp R?

Niewielką ilość preparatu należy zaaplikować za pomocą kulki na uprzednio oczyszczoną i osuszoną skórę pach. Odczekać do wchłonięcia się produktu. Aplikację można powtarzać w razie zaistnienia takiej konieczności.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Dermedic Antipersp R?

Przeciwwskazaniami do stosowania produktu jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Nie stosować u dzieci.

Czy Dermedic Antipersp R jest bezpieczny dla kobiet w ciąży?

Ze względu na brak wystarczających danych, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Czy Dermedic Antipersp R jest bezpieczny dla osób starszych?

Ze względu na brak wystarczających danych osoby starsze przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem i poinformować go o chorobach przewlekłych i wszystkich stosowanych substancjach czynnych.


Skład INCI

Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Aluminum Sesquichlorohydrate, PPG - 15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Ceteareth - 33, Dimethicone, Allantoin, Parfum, Methylparaben, Geraniol, Citronellol, Linalool, Eugenol, (4 - Tert - Butylbenzyl) - Propionaldehyde.

Przeznaczenie

Zalecany do codziennej pielęgnacji i higieny każdego rodzaju skóry w celu zachowania długotrwałej świeżości. Może być stosowany bezpośrednio po depilacji.

Pojemność

60 g

Uwagi

Wyprodukowano w warunkach farmaceutycznych.
Produkt przebadany dermatologicznie.

Producent

Biogened S.A

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.