Antotalgin

  (2)

Antotalgin to wyroby medyczne, które umożliwiają sprawne usuwanie nadmiaru woskowiny z zewnętrznego kanału słuchowego. Preparaty wyróżnia się unikalną formułą z nagietkiem lekarskim, który łagodzi podrażnienia i zapobiega rozwojowi stanów zapalnych w przewodzie słuchowym.

Sortuj według

  Wyroby medyczne Antotalgin – sprawdzony sposób na codzienną higienę uszu

  Wyroby medyczne Antotalgin to seria specjalistycznych preparatów dla osób dorosłych i dzieci powyżej 1. roku życia, które przeznaczone są do usuwania nadmiaru woskowiny z zewnętrznego kanału słuchowego. W skład linii wchodzą: krople do uszu Antotalgin Natural, jak również spray do uszu Antotalgin z wygodnym aplikatorem. Preparaty pomagają utrzymać higienę ucha, a przy tym zapobiegają powstawaniu korków woskowinowych.

  Regularne stosowanie wyrobów medycznych Antotalgin przyczynia się do zmniejszenia ryzyka powstawania problemów związanych z zalegającą woskowiną, takich jak np. pogorszenie jakości słuchu, ból uszu oraz uczucie tzw. zatkanego ucha, które wyraźnie zmniejsza komfort życia codziennego.

  Antotalgin – naturalny skład, sprawdzone działanie

  Antotalgin to preparaty złożone, które łączą w sobie wyjątkowe działanie dokuzynianu sodu oraz nagietka lekarskiego. Pierwszy ze składników ma na celu oczyszczenie kanału słuchowego z nadmiaru woskowiny usznej, natomiast nagietek łagodzi podrażnienia i świąd, pielęgnuje skórę zewnętrznego przewodu słuchowego, a także zmniejsza ryzyko rozwoju infekcji uszu. 

  Wyroby medyczne Antotalgin – przeciwwskazania

  Preparaty Antotalgin nie powinny być stosowane u osób, u których pojawia się uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu. Produkty nie można stosować również w przypadku perforacji błony bębenkowej, drenażu błony bębenkowej lub zakażenia ucha. Szczególną ostrożność podczas stosowania wyrobów medycznych Antotalgin powinny zachować również osoby zmagające się z różnego rodzaju chorobami uszu. Co ważne, produkty te mogą być aplikowane wyłącznie do ucha – nie należy ich połykać i stosować na okolice oczu.

  Poznaj szczegóły dotyczące wyrobów medycznych Antotalgin dla dzieci i dorosłych o naturalnej formule.