Apotheke

  (2)

Apotheke to linia produktów naturalnych tworzonych przez polskiego producenta Bioxon Laboratorium Sp. z o.o. Preparaty te bazują na dużej zawartości łagodnych składników roślinnych, które dobierane są w taki sposób, by w pełni odpowiadały potrzebom pacjentów i poprawiały jakość ich życia.

Sortuj według

  Naturalna pielęgnacja ciała z kosmetykami Apotheke

  Jednym z flagowych produktów marki jest Apotheke magnez w kremie, który zalecany jest do stosowania na powierzchnię całego ciała (ze szczególnym uwzględnieniem okolic mięśni i stawów) w stanach niedoboru magnezu w organizmie. Preparat doskonale sprawdza się w przypadku każdego typu skóry, również tej wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

  Receptura magnezu w kremie Apotheke oparta jest na dużej zawartości chlorku magnezu, czyli nieograniczonej formie chemicznej magnezu, który wykazuje zdolność wchłaniania się przez skórę. Składnik ten pomaga w zrelaksowaniu mięśni po intensywnym wysiłku fizycznym, a do tego pomaga utrzymać prawidłowy skurcz i rozluźnianie mięśni, dbając przy tym o zdrowy relaks. Magnez Apotheke jest produktem przebadanym dermatologicznie, który nie powoduje podrażnień skóry.

  Wyroby medyczne Apotheke – naprzeciw potrzebom osób z problemami układu oddechowego i krążenia

  Równie ważną rolę w asortymencie produktów Apotheke odgrywa Apotheke tlen inhalacyjny 99,5% 14 l, który zalecany jest do stosowania przez osoby z problemami z oddychaniem i niedostatecznym dotlenieniem organizmu w trakcie snu. Z jego wyjątkowych właściwości korzystają przede wszystkim sportowcy oraz osoby narażone na częsty stres. Dzięki wysokiemu stężeniu tlenu powyżej 99,5% wyrób medyczny Apotheke poprawia wydajność i wytrzymałość organizmu, a do tego pomaga lepiej radzić sobie ze stresem.

  Warto również dodać, że zarówno magnez w kremie Apotheke, jak i tlen inhalacyjny są sprzedawane w praktycznych opakowaniach, które zapewniają wygodne użytkowanie zarówno w domu, jak i w trakcie podróży lub wyjazdu wakacyjnego.

  Szukasz produktów naturalnych? Zobacz, co posiada w swoim portfolio produktowym Apotheke.