Aquafresh

Aquafresh jest jedną z wiodących marek specjalizujących się w tworzeniu produktów do higieny jamy ustnej, która istnieje od 1973 roku i należy do koncernu farmaceutycznego GlaxoSmithKline. Aquafresh oferuje szeroką gamę past do zębów, płynów do płukania jamy ustnej oraz szczoteczek do zębów.

Sortuj według

   Aquafresh – Twoje zdrowie zaczyna się w jamie ustnej

   Głównym celem marki Aquafresh jest szerzenie świadomości w społeczeństwie na temat tego, jak ważne dla naszego zdrowia jest utrzymanie zdrowych zębów oraz dziąseł. Odpowiednia profilaktyka w postaci cyklicznych zabiegów higienizacyjnych w połączeniu z codzienną troską o zęby i dziąsła to klucz do tego, by cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem i świeżym oddechem. Z myślą o zaspokojeniu tych potrzeb Aquafresh oferuje bogaty wybór produktów do higieny i pielęgnacji jamy ustnej dla dorosłych oraz dzieci.

   Pasty do zębów Aquafresh o wszechstronnym działaniu

   Flagowym produktem marki Aquafresh są trójkolorowe pasty do zębów, które już w momencie wprowadzenia na rynek posiadały potrójne działanie: wybielające (efekt dużej zawartości fluoru), odbudowujące szkliwo (dodatek wapnia) oraz efekt świeżości (dzięki płynowi do płukania zawartemu w żelowej części pasty.

   Ważną grupę produktów Aquafresh stanowią także pasty do zębów przeciwpróchnicze, np. Fresh&Minty oraz Triple Protection, które chronią szkliwo przed szkodliwym działaniem kwasów cukrowych. W trosce o głębokie oczyszczenie jamy ustnej część past Aquafresh wzbogacona została o mikrokryształki docierające w przestrzenie międzyzębowe, które zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego (np. pasty Intense Clean Deep Action).

   Produkty Aquafresh dla dzieci – kompleksowe wsparcie zdrowia jamy ustnej u najmłodszych

   Aquafresh słynie również z wytwarzania produktów do higieny jamy ustnej dla dzieci. Wśród nich znaleźć można m.in. pasty do zębów dla dzieci w wieku 0-2 lata, które wspierają ochronę przed próchnicą, pasty do zębów dla dzieci w wieku 3-5 lat, które zawierają fluorek zabezpieczający przed kwasami cukrowymi oraz pasty dla starszych dzieci (6+ lat), które wspierają higienę zębów mlecznych i stałych. Linię produktów dziecięcych dopełniają szczoteczki do zębów Aquafresh oraz łagodne płyny do płukania jamy ustnej.

   Znajdź dla siebie produkty do higieny jamy ustnej. Zobacz, co oferuje producent.