Aquamer Isotonic, aerozol do nosa, 50 ml

Bezpieczny roztwór soli morskiej, stosowany do oczyszczenia nosa.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

22,14

O produkcie: Aquamer Isotonic, aerozol do nosa, 50 ml

100008561

Opis

Aquamer isotonic Izotoniczny roztwór soli morskiej w postaci aerozolu do nosa. Około 550 dawek.

Właściwości

Aquamer Isotonic zawiera składniki, które pomagają zarówno oczyścić, jak i nawilżyć błonę śluzową nosa. Formułę tego wyrobu medycznego oparto na roztworze soli morskiej pochodzącej z Morza Martwego. Skład Aquamer Isotonic uzupełnia związek który zapewnia bezpieczne korzystanie z aerozolu do nosa, oraz woda oczyszczona.

  • Sól z Morza Martwego zawiera ważne dla ludzkiego zdrowia pierwiastki – magnez, wapń, krzem, żelazo, brom, potas, sodę, glin, jod czy fluor. Jej roztwór znajdujący się w Aquamer Isotonic wspomaga nawilżenie błon śluzowych nosa. Jednocześnie pomaga on je oczyścić – z kataru oraz z zanieczyszczeń i alergenów. Roztwór soli morskiej wspiera udrożnienie przewodów nosowych i ujść zatok przynosowych. Pomaga rozrzedzić zalegającą w nosie wydzielinę i swobodnie oddychać.
  • Chlorek benzalkoniowy to substancja konserwująca. Pomaga chronić Aquamer Isotonic przed rozwojem w nim groźnych mikroorganizmów (np. bakterii), tak aby stosowanie tego aerozolu do nosa było całkowicie bezpieczne.
  • Woda oczyszczona jest otrzymywana z odpowiedniej jakości wody pitnej metodą destylacji, wymiany jonowej lub odwróconej osmozy. Dzięki temu jest pozbawiona zanieczyszczeń – m.in. soli nieorganicznych i materii organicznej (np. bakterii i alg).

Aquamer Isotonic zawiera roztwór izotoniczny. Oznacza to, że ma ciśnienie osmotyczne odpowiadające ciśnieniu panującemu w ludzkim organizmie. Taki roztwór soli morskiej jest delikatny i może być stosowany do codziennej higieny nosa.

Jak działa Aquamer Isotonic?

Aquamer Isotonic zawiera roztwór soli morskiej z Morza Martwego, która pomaga usprawnić przepływ powietrza w górnych drogach oddechowych.

Jak stosować Aquamer Isotonic?

Aquamer Isotonic możesz używać kilka razy dziennie, wykonując od 1 do 2 rozpyleń w czasie każdej aplikacji. Dzieciom do 2. roku życia i niemowlętom podawaj ten wyrób medyczny również kilka razy dziennie, ale wykonując jedno rozpylenie do każdej dziurki w nosie. Najmłodszym powyżej 2 lat możesz aplikować ten aerozol tak samo jak w przypadku dorosłych.


Skład

1 ml aerozolu zawiera 9 mg soli morskiej z Morza Martwego, wodę oczyszczoną; dla większego bezpieczeństwa mikrobiologicznego zastosowano środek konserwujący - chlorek benzalkoniowy, który zabezpiecza wyrób przed zanieczyszczeniem.

Jak stosować

Niemowlęta i dzieci poniżej drugiego roku życia:1 rozpylenie do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie. Dorośli i dzieci powyżej drugiego roku życia: 1-2 rozpylenia do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie.

Dystrybutor

KROTEX PHARM SP. Z O.O. SP. K.

Producent

Krotex-Pharm sp. z o.o. sp.k.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.