Arko

  (2)

Arko jest znaną marką kosmetyków należącą do grupy Sarantis Polska S.A., która istnieje na polskim rynku od 1980 roku. Wizytówką firmy są wysokiej jakości mydła kosmetyczne oparte na dużej zawartości składników pielęgnacyjnych, które pielęgnują skórę i pozostawiają na niej przyjemny, trwały zapach.

Sortuj według

  Arko – mydła do codziennej higieny i pielęgnacji każdego typu skóry 

  Wieloletnia obecność na rynku, bogate doświadczenie i rozległa wiedza na temat pielęgnacji skóry sprawiają, że Arko jest dziś jedną z wiodących marek kosmetyków w Polsce. Firma specjalizuje się przede wszystkim w wytwarzaniu mydeł o znakomicie zrównoważonej formule, łączącej w sobie starannie dobrane składniki aktywne. Pod wpływem działania ciepłej wody składniki te są uwalniane, przez co mogą aktywnie pielęgnować skórę ciała zarówno dzieci, jak i osób dorosłych. Mydła Arko wyróżniają się prostym, bezpiecznym składem, który nie podrażnia nawet bardzo wrażliwej i delikatnej skóry najmłodszych.

  Marka kładzie szczególny nacisk na to nieustanne dopasowywanie oferty do potrzeb swoich klientów, dostarczając im tym samym produkty odpowiednie dla osób w różnym wieku i o zróżnicowanych potrzebach. Znakiem rozpoznawczym mydeł Arko jest też wyjątkowy zapach, który utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Co ważne, mydła Arko nie naruszają naturalnej bariery ochronnej skóry, co jest szczególnie istotne w przypadku osób ze skórą delikatną i wrażliwą, która jest podatna na powstawanie stanów zapalnych.

  Arko – kosmetyki uwielbiane od pokoleń

  Mydła pielęgnacyjne arko to synonim tradycji i ponadczasowych receptur, dzięki którym klasyczna kostka rozpuszcza się w wodzie i tworzy delikatną pianę o przyjemnym aromacie. Stężenie poszczególnych substancji jest dobierane w taki sposób, aby wystarczyła zaledwie niewielka ilość kosmetyku, by móc dokładnie umyć skórę i usunąć z niej zabrudzenia, wirusy oraz bakterie. Mydła Arko są polecane zarówno do codziennych kąpieli, jak i do częstego mycia rąk, bez ryzyka podrażnienia skóry i wysuszenia płytki paznokcia.

  Oferta marki Arko obejmuje nie tylko mydła pielęgnacyjne, ale także kosmetyki dla mężczyzn. Arko Men to linia kosmetyków do golenia, takich jak pianki i żele do golenia, jak również balsamy po goleniu, które nie zawierają składników szkodliwych dla skóry i nie powodują jej wysuszenia.

  Poznaj kosmetyki Arko i zadbaj o kondycję swojej skóry!