Arnicreme, krem, 70 g

Krem z arniką, wspierający regenerację mięśni po wysiłku siłowym.

Dostępny
22,59

O produkcie: Arnicreme, krem, 70 g

100017031

Opis

Arnicreme krem 70 g zawiera wyciąg ze świeżej rośliny Arnica montana, znanej od wielu lat ze swoich właściwości kojących. Idealny do masażu, pomaga w regeneracji mięśni po wysiłku.


Właściwości

Arnicreme to produkt kosmetyczny, który powstał z myślą o osobach uprawiających aktywność fizyczną. Jest odpowiedni do masażu mięśni narażonych na zakwasy i zmęczenie. Jego formuła bazuje na ekstrakcie ze świeżej arniki górskiej (Arnica montana), pozyskiwanej m.in. z terenów Alp, Wogezów, Pirenejów: z upraw prowadzonych z dala od fabryk, autostrad – na glebach pozbawionych pestycydów. W preparacie wykorzystywane są świeżo zebrane rośliny, które przechodzą liczne kontrole na każdym etapie produkcji. Krem powstaje na bazie całych roślin, co umożliwia zachowanie większej ilości składników aktywnych.

Arnika górska jest rośliną wykorzystywaną od wieków, z uwagi na swoje właściwości kojące. Stanowi bogactwo laktonów seskwiterpenowych oraz flawonoidów. Zawarty w preparacie ekstrakt z tej rośliny, wspiera regenerację zmęczonych mięśni.

Arnicreme jest przeznaczony do masażu po treningu, przyczyniającego się do rozluźnienia spiętych mięśni. Pomaga o nie zadbać, eliminując ryzyko pojawienia się nieprzyjemnych zakwasów. Produkt ma lekką, kremową konsystencję. Nie pozostawia tłustych śladów. Nie powoduje wysuszenia skóry. Jest pozbawiony substancji zapachowych.

Jak działa Arnicreme?

Krem zawiera ekstrakt ze świeżej arniki górskiej, która wykazuje właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz przeciwzakrzepowe. Odpowiada za wzmocnienie i uszczelnienie ścian naczyń krwionośnych.

Kiedy stosować Arnicreme?

Po ten produkt kosmetyczny możesz sięgnąć wówczas, gdy zmagasz się ze zmęczeniem mięśni po intensywnym treningu. Preparat wykorzystaj do masażu, aby zregenerować mięśnie oraz zminimalizować ryzyko pojawienia się bolesnych zakwasów.

Jak długo można stosować Arnicreme?

Producent nie podaje informacji odnośnie do czasu trwania kuracji. Krem stosuj tak długo i często, jak to konieczne.

Czy stosowanie Arnicreme w ciąży jest bezpieczne?

Nie ma informacji na temat bezpieczeństwa stosowania tego kremu w okresie ciąży. Jeżeli masz wątpliwości, najlepiej skonsultuj się z lekarzem.


Skład INCI

Składniki: Aqua, PEG-6 Stearate, Hydrogenated Palm/Palm Kernel Oil, PEG-6 Esters, Alcohol, Glycol Stearate, PEG-32 Stearate, Glycerin, Cetyl Palmate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sorbic Acid, Carbomer, Arnica Montana Extract, Sodium Hydroxide.

Jak stosować

Nakładać krem okrężnymi ruchami 3 razy dziennie i masować aż do całkowitego wchłonięcia.

Przeznaczenie

ARNICRÈME stosuje się do masażu w przypadku zmęczenia mięśni lub tzw. zakwasów, występujących po każdego rodzaju wysiłku fizycznym.

Ostrzeżenia

Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek ze składników. Nie połykać. Nie stosować na błony śluzowe, oczy, rany lub uszkodzoną skórę. Tylko do użytku zewnętrznego.

Pojemność

Masa netto: 70 g.

Producent

BOIRON SA
2 avenue de l’Ouest Lyonnais
69510 Messimy
Francja


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.