Artrozin, suplement diety, 30 saszetek

Dostępny
38,59

O produkcie: Artrozin, suplement diety, 30 saszetek

100014766

Descripion: Introduction PL

Artrozin to suplement diety uzupełniający dietę w składniki takie jak siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny oraz witamina C.

Właściwości

Glukozamina i chondroityna to składniki strukturalne tkanki chrzęstnej, która wchodzi w skład chrząstki stawowej, więzadeł i mazi stawowej. Kompleks glukozaminy i chondroityny wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego.
Zawarta w preparacie witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu.

Tabela

Składniki w dziennej porcji 1 saszetka
Siarczan glukozaminy 500 mg
Siarczan chondroityny 900 mg
Witamina C 200 mg (250% RWS)

RWS - Referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki: sacharoza; siarczan glukozaminy (siarczan glukozaminy 2 KCl) (ze skorupiaków), siarczan chondroityny, witamina C (kwas L askorbinowy), aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Jak stosować

Zawartość saszetki rozpuścić w 0,5-1 szklanki wody. Mieszać dokładnie do rozpuszczenia preparatu. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Przyjmować w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka.

Przeznaczenie

Choroba zwyrodnieniowa stawów, ból stawów, zaburzenia czynności stawów.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Uczulenie na skorupiaki lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczonych dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią, a także osoby chorujące na cukrzycę i przyjmujące leki przeciwcukrzycowe przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem.

Waga

Masa netto 212,7 g (30 saszetek po 7,09 g).

Producent

Solinea Sp. z o. o. Sp. K.
Elizówka 65, Hala I,
21-003 Ciecierzyn

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.