Artrozin, suplement diety, 30 saszetek

Suplement diety w saszetkach, z siarczanem glukozaminy i witaminą C.

Dostępny
32,36

Klienci kupili również

O produkcie: Artrozin, suplement diety, 30 saszetek

100014766

Opis

Artrozin to suplement diety uzupełniający dietę w składniki takie jak siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny oraz witamina C.

Właściwości

Artrozin to suplement przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą uzupełnić dietę w składniki wspomagające funkcjonowanie stawów. Formuła preparatu oparta jest na kompleksie GCC. W jego skład wchodzą m.in. aminocukry endogenne: siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny. Substancje te pomagają zapobiegać chorobom zwyrodnieniowym stawów oraz łagodzeniu bólu w przebiegu stanów zapalnych w obrębie chrząstek stawowych. Wymienione składniki aktywne zawierają także niektóre inne preparaty na stawy.

  • Siarczan glukozaminy wspomaga pobudzenie produkcji proteoglikanów będących budulcem chrząstki stawowej i kości. Pomaga wzmocnić i zregenerować uszkodzone stawy. Wspiera łagodzenie występujących w ich obrębie stanów zapalnych. Może wspomagać obniżenie aktywności enzymów odpowiedzialnych za degenerację chrząstki stawowej.
  • Siarczan chondroityny występuje w mazi stawowej. Wspomaga ograniczenie tarcia między powierzchniami ruchomymi stawów. Może pozytywnie wpływać na ich elastyczność, ruchomość i wytrzymałość. Wspomaga walkę z ich stanami zapalnymi i bólem. Wspiera również regenerację uszkodzonych chrząstek. Pomaga zapobiegać chorobom zwyrodnieniowym stawów oraz wspomaga proces ich leczenia.
  • Witamina C pomaga spowalniać procesy uszkadzania struktur stawowych. Wspomaga też produkcję kolagenu oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie chrząstek.

Jak często stosować Artrozin?

Należy stosować 1 saszetkę tego suplementu diety dziennie.

Kiedy stosować Artrozin?

Ten produkt można stosować, chcąc wesprzeć prawidłowe funkcjonowanie stawów i wspomóc ich regenerację oraz łagodzenie stanów zapalnych.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania suplementu Artrozin?

Kobiety w ciąży i karmiące piersią chcące stosować Artrozin powinny wcześniej skonsultować się z lekarzem. Ten suplement diety nie może być spożywany przez osoby uczulone na jakikolwiek jego składnik oraz na skorupiaki. Ci, którzy cierpią na cukrzycę i przyjmują leki cukrzycowe, przed rozpoczęciem stosowania tego produktu powinni skonsultować się z lekarzem.

Jak działa Artrozin?

To suplement zawierający aminocukry endogenne (siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny) oraz witaminę C. Jego składniki aktywne wspomagają funkcjonowanie stawów, produkcję mazi stawowej oraz kolagenu. Pomagają także zapobiegać chorobom zwyrodnieniowym, stanom zapalnym i dolegliwościom bólowym. Również składniki, które zawierają niektóre inne preparaty na odbudowę chrząstki stawowej, wspierają w ten sposób układ ruchu, stan kości i stawów.


Tabela

Składniki w dziennej porcji 1 saszetka
Siarczan glukozaminy 500 mg
Siarczan chondroityny 900 mg
Witamina C 200 mg (250% RWS)

RWS - Referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki: sacharoza; siarczan glukozaminy (siarczan glukozaminy 2 KCl) (ze skorupiaków), siarczan chondroityny, witamina C (kwas L askorbinowy), aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Jak stosować

Zawartość saszetki rozpuścić w 0,5-1 szklanki wody. Mieszać dokładnie do rozpuszczenia preparatu. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Przyjmować w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka.

Przeznaczenie

Choroba zwyrodnieniowa stawów, ból stawów, zaburzenia czynności stawów.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Uczulenie na skorupiaki lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczonych dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią, a także osoby chorujące na cukrzycę i przyjmujące leki przeciwcukrzycowe przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem.

Waga

Masa netto 212,7 g (30 saszetek po 7,09 g).

Producent

Solinea Sp. z o. o. Sp. K.
Elizówka 65, Hala I,
21-003 Ciecierzyn

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.