Asecurin Baby, suplement diety, 10 ml

Suplement diety w postaci kropli dla niemowląt z probiotycznymi bakteriami.

Dostępny
29,40

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Asecurin Baby, suplement diety, 10 ml

100036910

Opis

Asecurin baby suplement diety jest preparatem zawierającym w składzie szczep bakteryjny Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103).

Właściwości

Suplement diety Asecurin baby jest preparatem zawierającym w składzie jeden z najlepiej przebadanych probiotycznych szczepów bakteryjnych Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Bakterie te występują naturalnie w przewodzie pokarmowym człowieka. Produkt zaleca się stosować w celu uzupełniania mikroflory jelit.

Jak stosować

Przed użyciem wstrząsnąć do uzyskania jednorodnej mieszaniny.
Zaleca się stosować preparat podczas antybiotykoterapii oraz 2-3 tygodnie po jej zakończeniu. W trakcie doustnej terapii antybiotykowej preparat należy podawać, zachowując co najmniej 2 godziny odstępu przed lub po przyjęciu antybiotyku.
Preparat można stosować w trakcie podróży.


Dzienne spożycie

porcja produktu zalecana do dziennego spożycia:
dzieci od 1 dnia życia: 5 kropli dziennie, dorośli: 10 kropli dziennie

Przeznaczenie

Produkt zaleca się stosować w celu uzupełniania mikroflory jelit.


Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
Ewentualny osad nie stanowi wady produktu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt nie wymaga przechowywania w lodówce.

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Nie zaleca się stosować u osób z zaburzeniami odporności oraz u osób z założonym cewnikiem do żyły centralnej.


Waga

objętość netto: 10 ml

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Spółka z o.o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.