Aspinosek, aspirator do nosa, 1 sztuka

Aspirator do udrażniania nosa, przeznaczony dla niemowląt do 1 r.ż.

Dostępny
11,96

Klienci kupili również

O produkcie: Aspinosek, aspirator do nosa, 1 sztuka

100018142

Opis

Aspirator do nosa Aspinosek jest wyrobem medycznym, dedykowanym dzieciom, szczególnie najmłodszym. W pierwszym roku życia niemowlęta nie potrafią oddychać przez usta, dlatego zatkany nosek to dla nich prawdziwa udręka.

Wydzielina kataralna, której nie mogą samodzielnie wydmuchać, utrudnia im swobodne oddychanie, przyjmowanie pokarmów czy spokojny sen. Co więcej, może ona powodować liczne powikłania, np.: zapalenie zatok przynosowych, zapalenie ucha środkowego, zapalenie krtani, zapalenie tchawicy, zapalenie oskrzeli, a nawet zapalenie płuc.

Właściwości

Aspinosek jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze. By z niego z skorzystać nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń i może on być stosowany tak często, jak potrzeba (nawet w czasie spaceru czy podróży).
Aspirator w sposób bezpieczny i dokładny oczyszcza nosek maluszka z zalegającej w nim wydzieliny kataralnej, przywracając tym samym komfort oddychania. Jednorazowy filtr, umieszczony w końcówce, zatrzymuje odciągany katar oraz zapewnia higienę wykonywanego zabiegu.

Skład

Wyrób składa się z następujących elementów:
- ustnika
- wężyka
- korpusu
- 3 końcówek do nosa z jednorazowym filtrem

Dystrybutor

PPHU KEJ SP. Z O.O.

Producent

PPHU KEJ Sp. z o.o.
Cikowice 241,
32-700 Bochnia

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.