Audispray Adult Higiena Ucha, 50 ml

  • Spray do ucha z filtrowaną i mikrobiologicznie czystą wodą morską.
Dostępny
29,27

O produkcie: Audispray Adult Higiena Ucha, 50 ml

100000400

Opis

Regularne stosowanie eliminuje konieczność używania wacików do uszu - które nie powinny być wsuwane do kanału słuchowego.

Właściwości

Wiele osób zastanawia się, jak czyścić uszy, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Nieprawidłowa higiena może przyczynić się do powstawania korków woskowinowych i pogorszenia jakości słuchu. Z myślą o szybkiej, łatwej i bezpiecznej pielęgnacji uszu powstał preparat Audispray Adult.

Formuła produktu bazuje na wodzie morskiej poddanej sterylizacji, filtracji i kontroli mikrobiologicznej, która zawiera minerały i pierwiastki śladowe. Roztwór znajdujący się w składzie preparatu pomaga łagodnie rozpuszczać woskowinę — naturalną wydzielinę produkowaną w przewodzie słuchowym. Odpowiada ona za oczyszczanie i nawilżanie uszu. Odgrywa również istotną rolę w ochronie kanału słuchowego przed niektórymi bakteriami i grzybami. Woskowina pełni więc wiele istotnych funkcji, jednak jej zaleganie może powodować np. rozwój stanów zapalnych.

Specjalnie opracowana konstrukcja opakowania i atomizera umożliwia jednorodną i delikatną aplikację. Po zastosowaniu produkt równomiernie zwilża ściany przewodu słuchowego. W ten sposób dokładnie rozpuszcza i rozkłada wosk, który zostaje później fizjologicznie usunięty z ucha. Preparat Audispray Adult nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych.

Jak często stosować Audispray Adult?

Stosuj preparat 2-3 razy w tygodniu. U osób zmagających się z dużą ilością woskowiny dopuszcza się możliwość codziennego stosowania.

Kiedy stosować Audispray Adult?

Preparat opracowano z myślą o osobach noszących aparaty słuchowe. Możesz sięgnąć po produkt, jeśli często używasz słuchawek i długotrwale korzystasz z telefonu.

Jak długo można stosować Audispray Adult?

Możesz stosować preparat Audispray Adult tak długo, jak potrzebujesz.

Czy stosowanie Audispray Adult w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Nie ma informacji dotyczących bezpieczeństwa stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Audispray Adult?

Jeśli cierpisz na zapalenie, ból lub inne dolegliwości związane z uszami oraz masz zawroty głowy, przed zastosowaniem preparatu skonsultuj się z lekarzem.


Skład

Hipertoniczny roztwór wody morskiej.

Jak stosować

Jeden wtrysk do każdego ucha 2-3 x tygodniowo. U osób, które produkują bogatą ilość woskowiny istnieje możliwość aplikacji codziennej. Rady praktyczne: Nałożyć nasadkę. Nacisnąć nasadę przez 1 sekundę i spray trzymać w pionowej pozycji. Następnie masować dolną część ucha przez 10 sekund. Głowę przechylić na stronę i usunąć zanieczyszczenia. Nasadę dozownika po każdym zastosowaniu opłukać ciepłą wodą.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony do regularnej higieny uszu.

Możliwe skutki uboczne

W przypadku zapalenia uszu, bólu uszu lub innych dolegliwości związanych z uszami, oraz u osób z zawrotami głowy lub u których wcześniej wystąpiły dolegliwości ze strony uszu lub błony bębenkowej, preparat można stosować jedynie po zasięgnięciu opinii lekarza. Jeśli w uszach znajdują się korki woskowinowe, po zastosowaniu AUDISPRAY mogą one zwiększyć swoją objętość i wywołać nieprzyjemne objawy, w takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem.

Waga

50 ml

Dystrybutor

PERFFARMA SP. Z O.O.

Producent

Diepharmex S.A.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.

Kategorie produktu