Auriga

Auriga to  belgijska marka założona w 1997 r. Specjalizuje się w produkcji kosmetyków przeciwstarzeniowych. W opracowywaniu receptur kremów, emulsji i odżywek biorą udział  specjaliści z zakresu dermatologii oraz chirurgii plastycznej. Firma posiada oddziały w Europie, Azji, a także USA.

Sortuj według

   Nie znaleziono produktów

   Auriga – kosmetyki z witaminą C

   Auriga słynie z serii kosmetyków zawierających witaminę C (o właściwościach ujędrniających, rozjaśniających i antyoksydacyjnych). Linia Flavo-C Auriga obejmuje m.in. serum rozświetlające do twarzy lub krem do skóry z oznakami starzenia. Na szczególną uwagę zasługuje serum Auriga Flavo C forte o wysokiej koncentracji kwasu L-askorbinowego. Preparat wygładza zmarszczki oraz bruzdy, a dodatkowo pozwala na eliminację przebarwień.

   Auriga – szeroki asortyment produktów

   Apteki oferują kosmetyki Auriga w różnych cenach. Produkty tej belgijskiej marki odznaczają się wielostronnym zastosowaniem. Portfolio zawiera m.in. kremy minimalizujące przebarwienia i przyspieszające wchłanianie się siniaków. Zainteresowaniem cieszy się Auriga Cernor XO, krem pod oczy. Produkt ten skutecznie redukuje cienie pod oczami. Jego formuła bazuje na wysokim stężeniu witaminy K wzmacniającej naczynka krwionośne oraz poprawiającej krążenie krwi. W asortymencie Auriga znajdziesz też leczniczą odżywkę do paznokci.